sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Levante z ofertą za Vezo

Karol Kotlarz, 13.06.2019; 18:31

Obrońca zmieni klub?

Rubén Vezo od kilku miesięcy przebywa na wypożyczeniu w Levante, gdzie stał się zawodnikiem podstawowego składu. Włodarze tego zespołu chcą by stoper na dłużej związał się z klubem.

Pierwsza propozycja Levante za portugalskiego defensora opiewa na 1,5 mln €. Zdaniem hiszpańskich mediów Valencia z miejsca odrzuciła tę ofertę uznając ją za niewystarczającą. Los Ches liczą na więcej, wyceniając swojego gracza na 10 mln €, zważywszy na udaną drugą część sezonu w wykonaniu Vezo. Na niekorzyść działa jednak umowa Portugalczyka z klubem z Mestalla, która kończy się już za rok. Jak podaje Cadena SER propozycja Levante może niebawem wzrosnąć do 2,5 mln €.

Negocjacje będą trwały nadal, a ich finał może być spodziewany w najbliższych dniach. Zainteresowanie osobą Vezo potwierdził ostatnio Mateu Alemany, mówiąc podczas konferencji prasowej:

Wiem, że Levante rozmawiało już z Rúbenem i jego agentem. Jest zainteresowanie tym zawodnikiem. Jesteśmy zadowoleni z poziomu, jaki Vezo zaprezentował w Levante. Znamiennie pomógł Levante, co nas bardzo cieszy. Jest to bowiem korzystne dla miasta. Jesteśmy gotowi pomóc Levante i cieszymy się, iż pozostali w LaLiga.

Kategoria: Transfery | El Desmarque Valencia | AS skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Valencianistas13.06.2019; 18:55
Słusznie, im więcej zespołów z Lewantu w Primera Division, tym mniej z Katalonii czy okolic Madrytu
2. YAAR013.06.2019; 20:19
YAAR0Aż dziwne w Polsce byłoby to nie do pomyślenia na lini Widzew - ŁKS czy drużyny z Krakowa lub Warszawy