VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Juan Cuadrado dementuje spekulacje

Damian Lis, 09.05.2019; 14:09

Kolumbijczyk łączony z Valencią

Ostatnio pojawiły się plotki, że zarówno Sevilla i Valencia zarzucają sieci na Cuadrado. Nie próżnują także West Ham United, Watford i AC Milan. Choć według Sky Sports, były zawodnik Chelsea i Fiorentiny jasno dał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany zmianą klubu.

Cuadrado został niedawno zapytany przez redaktora Sky Italia, jakie ma plany na przyszłość, a ten powiedział, że nie przewiduje zmiany otoczenia w najbliższym oknie transferowym. „Jestem bardzo szczęśliwy zarówno w Juventusie jak i w mieście \" - powiedział 30-latek. „Moja rodzina czuje się częścią Turynu, a ja mam jeszcze rok kontraktu\".

Kolumbijski internacjonał walczy o regularną grę w Turynie pod koniec sezonu. W bieżącej kampanii zagrał w Serie A zaledwie w 10 spotkaniach. Przegapił około czterech miesięcy z powodu kontuzji kolana, ale ostatnio został ponownie włączony do gry.

Prawdopodobnie Sevilla oferowała już nawet 15 milionów € za Kolumbijczyka, chcąc przekonać Juventus do transferu. Mając zaledwie rok kontraktu w Turynie, tego lata mistrzowie Włoch mogą być zmuszeni do przemyślenia każdej oferty, która się pojawi.

Kategoria: Transfery | Sky skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.