VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Błędy, których Marcelino nie może popełniać

Adam Musialik, 03.05.2019; 15:10

Co powinien poprawić trener Valencii?

Nie ulega wątpliwości, że jeśli Valencia zakończy sezon bez awansu do Ligi Mistrzów lub chociaż jednego trofeum, zaczną pojawiać się wątpliwości w sprawie dalszej współpracy z Marcelino. Chociaż powinno się podejść do tego na chłodno, to z pewnością trener z Asturii ma o czym myśleć.

Marcelino jak na razie ma szereg wad, które mogą nie pozwolić mu przejść ze statusu trenera dobrego do wielkiego. Jedną z nich są konferencje prasowe i komunikacja z mediami. Ostateczny wynik meczu na Emirates był zły, ale szkoleniowiec Valencii pochwalił swój zespół i stwierdził, że zagrali dobre zawody.

Pozytywne patrzenie na drużynę nie jest złe, ale kiedy przegrywasz mecz dwoma golami, a praktycznie cała druga połowa została rozegrana pod dyktando rywali, chyba coś jest nie tak? Drużyna mogła zachować dający spore nadzieje przed rewanżem wynik 1:2, ale straciła trzecią bramkę w ostatnim fragmencie spotkania. Czy w tych okolicznościach Marcelino również powinien patrzeć przez różowe okulary?

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. benji03.05.2019; 17:23
benjiPodpiszę się obiema rękami pod tym, że faktycznie Marcelowi jeszcze warsztatu brakuje, żeby być uznanym TOPOWYM trenerem, jednak konferencje prasowe... dajmy sobie spokój. Najważniejsze jest co na boisku, resztę można wrzucić między wiersze. Wynik nie jest dobry, ale nie jest też tragiczny. Z gry też można trochę pozytywów wyciągnąć. W końcu Marcelino zdecydował się na zmianę taktyki i przez pierwsze 25 min wyglądało to na prawdę dobrze. W drugiej połowie "podreperował" nieco ustawienie i do 3ciej bramki byliśmy w grze mimo, trzeba przyznać, przewagi przeciwnika. Po obejrzeniu powtórek nie mogę też mieć specjalnie pretensji, bo Auba bardzo sprytnym zachowaniem zwiódł jednocześnie Gayę i Neto po czym w niełatwej sytuacji potrafił zmieścić piłkę w siatce. Jakbyśmy sami takich napastników mieli też więcej by nam weszło.

Nie ma się co pastwić, bo wciąż jesteśmy w grze.
2. mucha002903.05.2019; 18:23
mucha0029Nie macie wrażenia że Neto zawodzi w meczach o wysoką stawkę?
3. johny03.05.2019; 23:05
Neto to bardzo słaby bramkarz, pierwsze nasze wzmocnienie w lecie to powinien być bramkarz.
4. caldinho04.05.2019; 12:04
caldinhoMucha... chyba większym problemem jest to, że piłkarze zawodzili w pojedynczych meczach ligowych nie o "złote kalesony", ale jak się to złożyło jak każdy wie ,to teraz możemy leżeć i kwiczeć. Neto jest ok, na linii super. No mógł w sumie stać przy pierwszej i próbować bronić, ale nasi się dali tak objechać, że się nie dziwię, że go skusiło wyjście. Strzał na krótki to bardziej wina całej obrony, niż tylko jego. Wszystkiego taki Neto nam nie powyciąga...
5. pedro904.05.2019; 12:41
Zgadzam się z benji, że dobra komunikacja z mediami przydaje się każdemu trenerowi, ale nie jest priorytetem.
Marcelino zawalił mecz z Arsenalem - powinien spojrzeć na swoje działania krytycznym okiem i wyciągnąć wnioski.