sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

André Silva trafi do Valencii?

Adam Musialik, 26.03.2019; 07:56

Możliwy transfer napastnika

W ostatnich dniach zaczęły pojawiać się informacje o możliwym transferze André Silvy na Mestalla. Oczywiście taka operacja jest bardzo daleka od realizacji, ale nie jest niemożliwa.

Do końca trwającego sezonu, André Silva jest wypożyczony z Milanu do Sevilli. Andaluzyjczycy mają jednak opcję wykupu zawodnika, za kwotę 38 milionów euro. Portugalczyk dobrze rozpoczął swoją przygodę w Hiszpanii, ale w miarę upływu czasu strzela coraz rzadziej, a po ostatnim kryzysie zespołu, spadło na niego sporo krytyki. 26 meczów ligowych i 9 strzelonych bramek, plus 4 kolejne mecze i 2 bramki w Copa del Rey, a także 8 kolejnych meczów w Lidze Europy, bez trafienia. Oto statystyki Silvy w obecnym sezonie.

W ewentualnym transferze mogą Valencii pomóc dobre relacje z Jorge Mendesem, który jest agentem byłego zawodnika Porto. Krążą pogłoski, że latem ekipę Los Ches opuści Rodrigo Moreno. André Silva może być jednym z kandydatów do zastąpienia reprezentanta Hiszpanii. Inną kwestią, może najważniejszą, jest też kwota transferu. Bardzo wątpliwe, że Peter Lim będzie chciał przeznaczyć na jego realizację co najmniej 40 milionów euro.

Kategoria: Transfery | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. kOst26.03.2019; 15:31
kOstDurny pomysłm. Borja Iglesias, na niego powinniśmy spojrzeć.
2. mattaj26.03.2019; 16:50
mattajJeśli to ma być zastępstwo za Moreno to ja to czarno widzę...
3. bart12340027.03.2019; 08:24
bart123400Wieczny talent, coś jak Munir, jestem na nie. Na ten moment może być kandydatem do zastąpienia Soriano. Wydaje mi się, że polityka klubu jeszcze niedawno była troszkę inna - kupować za rozsądną cenę piłkarzy wybijających się ze średniaka i po kilku sezonach sprzedawać za dużo większą kasę. Za nich piłkarzy kupować kolejnego solidnego zawodnika itd. Ten ruch wydaje się być sprzeczny z polityką. Chociaż i ona się kilka lat temu zmieniła.