sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino: „Gole determinują wynik”

Mateusz Nowacki, 18.03.2019; 22:56

Pomeczowa wypowiedź trenera

Pomeczowej wypowiedzi udzielił także Marcelino. Trener odniósł się m.in do licznych przerw w grze, złości Gameiro oraz braku występu Kangina.

Rezultat

Nie uważam, żeby istniała duża różnica między tym spotkaniem a meczami przeciwko Realowi Sociedad czy Espanyolowi. Byliśmy znacznie lepsi od naszych przeciwników, ale futbol polega na efektywności i strzelaniu bramek. Gole determinują wynik, a w tym roku w lidze wydaje się, że nie mamy wymaganej skuteczności, która udokumentowałaby naszą wyższość nad rywalami.

Faule i przerwy w grze

Ciężko jest grać przez całe 90 minut tak jak zagraliśmy w drugiej połowie. Mimo tego po rzucie wolnym trafiliśmy w słupek, ale było dużo przerw w grze, podyktowano 21 rzutów wolnych. Przez ten brak precyzji o wiele trudniej było nam grać. Ponadto, nasz przeciwnik to dobra drużyna, dobrze się broni, musieliśmy ich rozpracować i to zrobiliśmy. W drugie połowie byliśmy znacznie lepsi od nich. Poziom ligi jest wyrównany i bardzo ciężko jest wygrać. Płacimy cenę za taką ilość domowych remisów.

Walka o Ligę Mistrzów

Prezentujemy wysoki poziom, mecz po meczu. Szkoda, że nie przekuwamy naszych szans w gole, ale dzięki takiemu sposobowi gry, z taką postawą, ambicją i mentalnością będziemy walczyć o miejsca premiowane grą w Lidze Mistrzów. Nie ma wątpliwości. Wiem, że fani muszą być sfrustrowani wynikiem, ale muszą być bardzo dumni z zawodników. Obie drużyny są bardzo równe. Każdy mecz od początku do końca jest ważny i decydujący, więc będziemy walczyć o wygraną dla fanów.

Sytuacja z Gameiro

Mogę zapewnić, że nie jest zły ani na mnie ani na zmianę. Jest bardzo szanującym graczem i jest dla nas bardzo ważny. Co było na boisku, pozostaje na boisku.

Wielki mecz Guedesa

To logiczne, że wraz z kolejnymi meczami daje z siebie więcej. Wszyscy chcielibyśmy, żeby po powrocie strzelił dwie bramki, ale krok po kroku. Stać go na wiele, będzie decydującym zawodnikiem w ostatnich meczach.

Brak Kangina

Obecnie wielu zawodników jest w dobrej formie. To skomplikowane. To proces.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva | LasProvincias skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. lasio19.03.2019; 10:20
"Mądrego to aż miło posłuchać"