sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino: „Każdy ma szansę na występ”

Mateusz Nowacki, 21.02.2019; 14:07

Przedmeczowe wypowiedzi

Przed nami rewanżowe starcie z Celticiem Glasgow. Na przedmeczowej konferencji prasowej pojawili się Marcelino oraz Denis Cheryshev.

Marcelino

Podejście do rewanżu

Rozluźnienie nigdy nie jest dobrym pomysłem. Zespół podchodzi do rewanżu z zamiarem zwycięstwa, nie zważając na wynik w pierwszym meczu. Najwyższy wysiłek i koncentracja to sposób na osiągnięciu dobrego rezultatu, który jest naszej celem. Chcemy przejść do następnej rundy.

Możliwe rotacje

Każdy mecz jest ważny. Nie możemy się zrelaksować czy myśleć, że cała praca została już wykonana. O wyjściowym składzie zadecydujemy w czwartek, biorąc pod uwagę ostatnie mecze i ten, zbliżający się w niedzielę, ale najważniejszy jest dla nas ten najbliższy. Mamy dużą przewagę, ale musimy postawić kropkę nad „i” i przejść do następnej rundy. Każdy ma szansę na występ.

Kibice

Atmosfera w Glasgow była świetna, ale to takich jesteśmy przyzwyczajeni. Możemy tylko podziękować naszym kibicom, że są z nami przez cały sezon. Jestem przekonany, że atmosfera będzie fantastyczna. Oczywiście, godzina meczu jest mało komfortowa, ale tak to już jest w tych rozgrywkach. Zarówno my jak i kibice chcemy być w Lidze Europy i jestem przekonany, że fani będą nas wspierać. Nie możemy prosić o więcej jeśli chodzi o zaangażowanie, intensywność, sytuacje, dominacje nad przeciwnikami niż widzieliśmy to w poprzednim spotkaniu, ale, aby zadowolić fanów spróbujemy przekuć to na bramki.

Zmiana stylu gry

Celtic to zespół z bardzo jasnym sposobem gry. Jeśli nie potrafili być skuteczni w pierwszym meczu, to tylko dzięki wysiłkom i organizacji Valencii CF. Momenty, w których strzeliliśmy bramki miały duży wpływ na grę. Spodziewaliśmy się, że Celtic będzie groźny, zwłaszcza u siebie, ale jeśli im się nie udało to dzięki naszym piłkarzom. Mogą dokonać kilku zmian, ale znamy ich trenera i nie sądzimy, aby dokonał wielkich przetasowań w zakresie ich podejścia do gry.

Cheryshev

Celtic

Celtic to niebezpieczny przeciwnik. Co więcej, spodziewam się, że wiele ich kibiców pojawi się na Mestalla. Gramy u siebie i chcemy pokazać, że bedzięmy w stanie rywalizować. Uważam, że zespół w ostatnich spotkaniach spisywał się bardzo dobrze. W ostatnią niedzielę brakowało nam jednie bramek. Myślę, że podejdziemy do spotkania z największą motywacją, aby przejść do następnej rundy.

Krótka przerwa

Mieliśmy kilka dni na regenerację. Myślę, że robimy wszystko co w naszej mocy. Czuję się dobrze fizycznie. Chcę iść dalej w tym kierunku.

Szanse w LE

Nie mamy w tej chwili ustalonego celu w tych rozgrywkach. Musimy się skupiać na każdym kolejnym meczu. Nie zamierzamy rezygnować z żadnych rozgrywek czy spotkań. Chcemy wygrywać w każdym meczu i stawiać czoła przeciwnikom z zamiarem wygranej.

Powrót Guedesa

Jego powrót jest dobry dla wszystkich. W końcu zdrowa konkurencja jest dobra dla zespołu. Obaj możemy grać na różnych pozycjach.

Gra jako napastnika

Normalnie grywam na innej pozycji, ale zdarzało się mi się za dzieciaka i w Villarealu grać na pozycji napastnika. Dobrze się tam czuję i jeśli to konieczne i w taki sposób mogę pomóc zespołowi to jestem gotów grać na tej pozycji.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS21.02.2019; 15:26
LukasZ_NS*pod warunkiem że nie jest za młody lub na tej pozycji nie gra "znajomy" z jakiegoś poprzedniego klubu...
2. Abec21.02.2019; 16:11
AbecCoś mi się wydaję, że dzisiaj Ferran dostanie szansę od pierwszej minuty. Kangin pewnie wejdzie na końcówkę, o ile wynik będzie wystarczająco bezpieczny.