sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Santi Mina kontuzjowany

Karol Kotlarz, 11.02.2019; 19:46

Przymusowa przerwa w grze napastnika

Santi Mina odpocznie od dwóch do trzech tygodni od gry w piłkę, po tym jak stwierdzono u niego kontuzję kostki. Dokładna data powrotu zależy od postępów zawodnika w sesjach regeneracyjnych i od wyników dalszych testów medycznych.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Po przeprowadzonych w poniedziałek rano testach medycznych stwierdzono, że Santi Mina doznał pourazowego skręcenia lewej kostki. Kontuzja wykluczy jego występ w najbliższych spotkaniach. Jego stan zostanie oceniony jeszcze w tym tygodniu.

23-latek nie trenował w poniedziałek rano z zespołem, przechodząc testy medyczne pod okiem doktora Pascuala Casaña. Santi Mina nabawił się urazu w trakcie niedzielnego spotkania z Realem Sociedad. Napastnik dość szybko opuścił plac gry, będąc zmienionym przez Rodrigo Moreno.

Przerwa w grze Hiszpana ma potrwać około dwóch do trzech tygodni. Oznacza to, że prawdopodobnie nie zobaczymy go w dwumeczu z Celtikiem oraz ligowych spotkaniach z Espanyolem i Leganés.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. zompson11.02.2019; 20:20
zompsonNiech się Sobrino teraz wykaże
2. patrickvcf11.02.2019; 20:56
patrickvcfDokładnie. Większej szansy może nie dostać. Dobrze tylko że Gameiro w formie i Rodrigo jako takiej... hmmm Akurat przed Celticiem :/ Nie miał kiedy :(