VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia wybrała trenera na sezon 2019/20

Adam Musialik, 07.02.2019; 09:33

Marcelino zachowa posadę?

Media donoszą, że jeśli Marcelino García Toral nie zanotuje z drużyną do końca sezonu jakiejś spektakularnej wpadki, to pozostanie trenerem Valencii również w następnej kampanii.

Jeszcze nie tak dawno wiele mówiło się o ewentualnym zwolnieniu Asturyjczyka z funkcji trenera Valencii. Jednak jego przyszłość może być zagrożona w o wiele mniejszym stopniu niż wszyscy zakładają. Szefowie klubu są w tej kwestii spokojni i nie chodzi tu tylko o najbliższe spotkania.

Wszystko, co wydarzyło się w ostatnim zimowym oknie transferowym, jasno wyznacza kierunek tego, co chce kierownictwo sportowe klubu. Odbywało się to w całkowitym porozumieniu trenera, dyrektora sportowego i oczywiście za zgodą Petera Lima, który był informowany o każdym pomyśle. Singapurski szef Valencii ani przez chwilę nie rozważał zwolnienia Marcelino. Valencia wybrała już trenera na sezon 19/20 i jest nim obecny szkoleniowiec. Tylko drastyczny spadek formy i nagłe, złe wyniki mogą odwieźć zarząd od tego planu.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (13)

KOMENTARZE
1. los ches07.02.2019; 10:05
los chesJeżeli Valencia utrzyma dyspozycje z ostatnich spotkań to należy pogratulować zarządowi cierpliwości, wiary w cel i trenera, a piłkarzom silnej psychiki w okresie kryzysu.
Chciałbym dziś otrzymać kolejne potwierdzenie, że VCF nie jest już w dołku.
2. baraja07.02.2019; 10:10
barajaOj joj joj, toć to przecież teraz BuizeL i jeszcze paru innych na tej stronie, którzy tak ochoczo krzyczeli "Marcel fuera", całkowicie się załamią czytając takiego newsa : )
3. Qnick198607.02.2019; 10:41
Qnick1986Po ostatnich wynikach jakby mniej komentarzy, w stylu "a nie mówiłem, żeby zwolnić go po meczu z ...(tu wstaw dowolne przegrane, zremisowane spotkanie, im wcześniejszy tym lepszy fachowiec), to się ze mnie wszyscy śmiali" :P
4. LukasZ_NS07.02.2019; 11:10
LukasZ_NSCzyli biorąc pod uwagę jeszcze transfery i upór trenera odnośnie tej samej taktyki cały czas - celujemy w środek tabeli...
5. BuizeL07.02.2019; 11:20
@baraja
99 procent ludzi krzyczało fuera, pewnie z tobą na czele.
Wiele razy mówiłem, że ja bym go zwolnil po Gironie, ale jeżeli awansuje do LM to wtedy zamknie mi usta potwierdzając, że jest profesjonalista. Jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zobaczymy ile tych jaskółek będzie w niedługim czasie.
Na pewno będzie miał łatwiej z Guedesem i Kondogbia. Pytanie czy z kryzysu wyjdzie.. wolałbym tak, bo bardziej leży mi na sercu dobro klubu niż moje indywidualne przemyslenia, które na ten moment mają podstawy by ich głosić .
6. baraja07.02.2019; 14:55
baraja@BuizeL

Ja akurat nie krzyczałem bo nie jestem taki w gorącej wodzie kąpany jak ty. Zresztą ty nic innego sensownego na tej stronie nie potrafisz napisać oprócz krytykowania Marcela. Taki już po prostu z ciebie typ.
7. BuizeL07.02.2019; 16:03
Jak chcesz ze mną pogadać to napisz do mnie na fb, podaj linka w prywatnej wiadomości, a nie wycieraj sobie moim nickiem swojej brudnej gęby. :)
8. baraja07.02.2019; 16:15
barajaJa nie zamierzam z tobą rozmawiać bo z reguły unikam głupich i tępych ludzi : ) Od takich można się tylko pobudzić
9. siarka00707.02.2019; 16:42
siarka007Spokój tam na górze, Panowie. Jeśli zamierzacie sobie ubliżać to rzeczywiście wymieńcie się linkami do społecznościówek, bo reszta userów nie musi tego czytać. Kolejne tego typu komentarze będą usuwane.

Co do Marcelino: wolę ocenić słuszność tego wyboru w maju i mam nadzieję, że klub postąpi podobnie, ale sporo wskazuje na to, że wychodzimy z dołka i nadal można zrobić fajny wynik. Jestem wielkim zwolennikiem zbudowania na Mestalla czegoś trwałego, a lepszych trenerów w zasięgu Los Ches jest maksymalnie kilku, dlatego trzymam kciuki. Dość już trenerskiej karuzeli, jeśli chcemy w ciągu najbliższych lat zacząć zbliżać się do Atleti.
10. kwmscmusic07.02.2019; 16:49
kwmscmusicśmieszą mnie zdania że jak Marcelino awansuje w tym sezonie do LM to ktoś go nazwie profesjonalistą :D

mówi to buizel który na profesjonalnym treningu i zarządzaniu drużyną na poziomie La Liga zjadł pewnie zęby :D. Marcelino Out , Buizel In
11. LukasZ_NS07.02.2019; 16:53
LukasZ_NSNo tak tylko trener powinien mieć jakiś pomysł, cały czas być zaangażowany, szukać rozwiązań, a nie ustawić jedną i tą samą taktykę 1,5 roku temu i trzymać się jej na siłę, na siłę tych samych graczy wstawiać, a innych nawet jak są w dużo lepszej formie i to pokażą to potem na ławkę dawać i twierdzić, że się nie nadają...

Takie twierdzenia "wyniki nadejdą" czy "gole zaczną wpadać" to trochę słabe...

Kiedyś spotkałem się z jakimś cytatem w stylu " żeby osiągnąć coś czego nie osiągnąłeś musisz zacząć robić coś czego nie robiłeś" a prawda jest taka, że chcąc wygrać LE czy LM lub nawet w lidze nie można grać cały czas to samo nawet z najlepszymi piłkarzami na świecie co widać po Man City czy Psg czy innymi klubami przez ostatnie lata samo się coś "raczej" nie wygra czasami może się zdarzyć ale małe jest na to prawdopodobieństwo, a do dalszych ważniejszych faz raczej amatorzy nie dochodzą fartem w większości przypadków, wiadomo czasami może być wyjątek i każdy manager może łatwo coś przygotować żeby nas pokonać...

Całe życie się trzeba uczyć...
12. BuizeL07.02.2019; 20:19
Zgadzam się z userem wyżej.

@siarka007
Okej masz rację nie powinienem się usnosic na forum użytkowników - dlatego słowo końcowe niżej..

@baraja
Wiem, że nie dasz linka do face - jesteś typowy napinacz, takich znam. Ale są różne etapy dojrzewania, może jak będziesz miał 30 lat, rodzinę i obowiązki to zrozumiesz. Proponuję oderwać się od cyca i ruszyć w świat. Tyle pogawędki z tOBĄ.

@kwmscmusic
Tylko profesjonaliści potrafią wyjść z wielkiego bagna. Mało który trener wracał na właściwe tory.
13. baraja07.02.2019; 20:35
baraja@ buizel

ha ha...z tym wiekiem to akurat nie trafiłeś. Jestem starszy od ciebie i to znacznie. I dlatego nie wdaje się w jakieś wymiany zdań na fb. Dla mnie to dziecinada. To ty dorośnij! Jeśli rzeczywiście masz rodzinę to jej szczerze współczuję. Bez odbioru