VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rodrigo: „Pokazaliśmy niesamowity charakter”

Mateusz Nowacki, 31.01.2019; 02:41

Wypowiedź bohatera meczu

Rodrigo Moreno swoimi bramkami w ostatnich minutach spotkania, zapewnił Valencii awans do półfinału Pucharu Króla. Napastnik podzielił się swoimi przemyśleniami na temat meczu z Getafe.

Wynik

Co za zespół! Pokazaliśmy niesamowity charakter, który pokazujemy przez cały sezon, lecz wyniki tego nie odzwierciedlały. Tacy jesteśmy i chcemy podziękować fanom, którzy wspierali nas do samego końca.

Powrót z zaświatów

Czuliśmy, że jesteśmy lepsi od Getafe na boisku – to nie tylko gadanie. W pierwszej połowie nie graliśmy swojego, a oni byli bardzo konkurencyjni, ale w trakcie gry byliśmy znacznie lepszym zespołem. To była jednostronna gra. Stwarzaliśmy okazje, ale doping kibiców pchnął nas do półfinału.

Pierwszy hat-trick

Najważniejsze, że przeszliśmy dalej. Wiem, że gdy wszystko nie idzie tak jak trzeba to ciągle te same dwa czy trzy nazwiska są krytykowane. Tak działa futbol, dlatego ważna jest jedność w zespole. Najważniejszą rzeczą jest charakter jaki dzisiaj pokazaliśmy i fakt, że przeszliśmy dalej.

Cel w Pucharze Króla

Nie zamierzamy się poddawać na tym etapie sezonu. Wszystko się może zdarzyć. Pomimo tego, że dzisiaj graliśmy lepiej to mogliśmy odpaść. Każdy zespół ma swoje mocne strony, ale my zamierzamy dalej pracować w taki sam sposób.

Wsparcie na Mestalla

Podnieśli nas na duchu. Mestalla wspierała nas do samego końca. Zmierzamy iść w tym kierunku. Wiemy, że nie zaczęliśmy dobrze sezonu, ale zespół nie odpuszcza. Dalej pracujemy z taką samą pasją i przekonaniem. Teraz nadejdą wyniki.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.