VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Jesteśmy bardziej zjednoczeni niż wcześniej”

Michał Muszyński, 31.10.2018; 09:57

Jaume zadowolony po meczu z CD Ebro

W spotkaniu 1/16 finału Copa del Rey Jaume wrócił między słupki walenckiej bramki. Golkiper „Nietoperzy” nie krył satysfakcji z odniesionego zwycięstwa.

Zwycięstwo nad CD Ebro kosztowało Valencię wiele cierpień:

Myślę, że to prawda. Nie graliśmy najlepszego spotkania, mieliśmy swoje problemy, ale należy podkreślić trzy istotne pozytywne rzeczy – obecność naszych fanów, którzy do końca nas wspierali, postawę drużyny, do końca walczącej o zwycięstwo oraz powrót Santiego Miny, który zapewnił nam zwycięstwo.

Czy ten mecz was wzmocni, czy zasieje kolejne ziarno niepewności?

Wzmocni, odnieśliśmy w końcu zwycięstwo. To prawda, że nie prezentujemy ostatnio odpowiedniego poziomu, do którego przyzwyczailiśmy naszych fanów w zeszłym sezonie, ale niemal w każdym spotkaniu byliśmy blisko odniesienia wiktorii. Dzięki temu zwycięstwu poczujemy się pewniej przed sobotnim spotkaniem z Gironą.

Wielki powrót Santiego Miny:

W tym miesiącu nie mógł grać, ciężko pracował i był bardzo zmotywowany by wrócić jak najszybciej. Pokazał to w spotkaniu z Ebro, zdobywając dwie wspaniałe bramki. Wszyscy zawodnicy byli odpowiednio zmotywowani, by odnieść zwycięstwo.

Jak miewa się szatnia Valencii?

Myślę, że obecnie jesteśmy o wiele bardziej zjednoczeni, niż w poprzednich sezonach. Tak jak mówiłem wcześniej – mimo, iż nie odnosimy oczekiwanych rezultatów, wszyscy pragniemy wygrywać i zrobimy w tym celu wszystko, co możliwe.

Fani ponownie pokazali się ze świetnej strony:

Tak, byli niesamowici. Stawili się na meczu, mimo sporej odległości od domu.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.