VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Chcemy sprawić, by kibice byli dumni”

Bartłomiej Płonka, 15.08.2018; 17:39

Pierwsza wypowiedź Czeryszewa

Sprawa transferu Dienisa Czeryszewa potoczyła się bardzo szybko. Rosjanin we wtorek został oficjalnie ogłoszony nowym graczem Valencii, a dzień później odwiedził Mestalla, po czym udzielił krótkiej wypowiedzi dla oficjalnej strony klubu.

Już na początku 27-latek przyznał, że kiedy usłyszał o zainteresowaniu Valencii był zdecydowany, by po dwóch sezonach powrócić na Mestalla. „Dla mnie była to ogromna szansa. Jestem bardzo szczęśliwy oraz wdzięczny klubowi, że zdecydował się na mnie. Przed transferem rozmawiałem z Marcelino, a teraz, po podpisaniu umowy trener mi pogratulował. To dla mnie również świetna informacja, że będę mógł występować w jego zespole, bo to szkoleniowiec, z którym znakomicie mi się pracowało. Mam nadzieję, że odwdzięczę się za zaufanie, jakim mnie obdarzono”.

Odnosząc się do stulecia klubu, które w tym sezonie obchodzić będzie Valencia, Czeryszew stwierdził, iż zespół stać na to, by odnieść sukces i piłkarze zrobią wszystko, by tak się stało. „Mam nadzieję, że będziemy cieszyć się z kibicami. Chcemy sprawić, by był to wielki sezon dla Valencii. Jeżeli fani są dumni ze swoich piłkarzy, to znaczy, że jest bardzo dobrze i mamy nadzieje, że tak będzie. Na zdjęciach widziałem koszulki na stulecie klubu, a teraz, kiedy mam ją w rękach wygląda przepięknie. Nie mogę się doczekać, kiedy ją założę”.

Na koniec Rosjanin odpowiedział na pytanie związane z Mistrzostwami Świata, gdzie był liderem swojej reprezentacji z którą dotarł do ćwierćfinału eliminując po drodze Hiszpanów. „Cały Mundial dodał mi wiele pewności siebie, chciałbym, aby skorzystała na tym teraz Valencia. Obecnie czuje się dobrze fizycznie, myślę, że jestem gotowy na nowe rozgrywki”.

W czwartek o godzinie 12.00 odbędzie się oficjalna prezentacja oraz konferencja prasowa Dienisa Czeryszewa.

Kategoria: Wywiady | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE
1. KilyVCF15.08.2018; 18:04
KilyVCFNa mundialu na tle swoich rodaków kołków wyglądał jak kosmita, ale teraz pora na poważne rozgrywki ligowe i lm.
Dobry sezon to awans do 1/4 lm lub odpadniecie z kims nie do przejścia w 1/8 po walce plus top 4.
2. ThomsonVCF15.08.2018; 18:13
ThomsonVCFJak będzie grał jak na mundialu, a nie jak przez ostatnie kilka lat w lidze, to ten transfer okaże się hitem. Nie ukrywam, że się tego nie spodziewam i sam transfer uważam za nieporozumienie. Mimo to mam nadzieję, że jestem w błędzie i z chęcią będę się kajał za te i inne moje wypowiedzi o nim w ostatnich dniach ;)