sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Álvaro García nowym skrzydłowym?

Adam Musialik, 22.06.2018; 09:05

Valencia szuka zmienników

W zależności od tego, jak rozwinie się przyszłość Guedesa, władze Valencii planują tego lata ściągnąć dwóch lub jednego nowego gracza na skrzydło. Priorytetem jest rozwiązanie sytuacji Portugalczyka, a jeśli to by się udało, to klub poszuka dla niego zmiennika. Tu pojawia się opcja, którą jest Álvaro García.

Piłkarz Cadiz nie jest priorytetem jeśli chodzi o transfer na tę pozycję. Thorgan Hazard i Iago Falqué mają wyższe notowania, ale Marcelino jest wielkim fanem talentu Álvaro Garcíi i kazał swoim współpracownikom zwrócić uwagę na tego gracza. Wspaniały sezon 25-latka w barwach Cadiz nie został więc niezauważony przez wielkich w Hiszpanii i Europie. Jednym zainteresowanych jest właśnie Valencia, ale Sevilla również rozważa ściągniecie tego skrzydłowego.

Los Ches wydają się być jednak na uprzywilejowanej pozycji, zważywszy na dobre relacje z drużyną z Kadyksu. Agent piłkarza, Quique Pina jest bliskim przyjacielem Mateu Alemany'ego, z którym spotkał się niedawno w Walencji. Drużyna Cadiz nie awansowała do Primera, więc klauzula Garcíi zmalała z piętnastu do ośmiu milionów euro, a dodatkowo może ją zmniejszyć włączenie do operacji Eugeniego lub nawet Nacho Gil.

Álvaro García w poprzednim sezonie rozegrał 36 spotkań w Segunda Division. Zaliczył w nich 10 bramek i 3 asysty.

Kategoria: Transfery | valencia.eldesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.