sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trener Valencii- Quique Sanchez Flores ostrzega przed hurraoptymizmem przed meczem z Mallorcą. Mimo tego, iż "Nietoperze" są zdecydowanym fawortyem coach Ches uważa, iż drużyna, z którą przyjdzie nam się zmierzyć jest ekipą, która da z siebie wszystko i postara się zdobyć co najmniej jeden punkt. A oto, co trener Valencii powiedział podczas wywiadu na temat zbliżającego się spotkania i spraw z nim związanych:

Absencja Albeldy w zbliżającym się spotkaniu...

"Nasz kapitan nie miał dziś udanego trenigu. Poza tym jest zmęczony spotkaniem z Alaves, a w sobotę czeka nas kolejny bardzo trudny mecz, z Atletico Madryt. W związku z tym postanowiłem, że David dostanie wolne i będzie miał okazję by zregenerować siły."

Edu...

"Edu jest daleki od pełni formy, jaką prezentował choćby latem w Pucharze Intertoto. Ale to mnie nie dziwi, w końcu miał osiem miesięcy przerwy w grze i to musiało się odbić w pewien sposób na jego postawie w meczach."

Walka o wicemistrzostwo...

"Będzie ona trwała do samego końca, ponieważ oprócz nas, chęć na drugie miejsce mają jeszcze dwie bardzo mocne drużyny. Mam jednak nadzieję, że to my będziemy na koniec sezonu cieszyć się z wicemistrzostwa."

Jaki będzie klucz do sukcesu w spotkaniu z Mallorcą?

"Przede wszystkim koncentracja. Będziemy musieli być skoncentrowani od pierwszego gwizdka sędziego przez 90 minut. Musimy wykorzystać każdą sytuację jaką mamy i wtedy odniesiemy zwycięstwo. Mam nadzieję, że po środowym spotkaniu dopiszemy na swoje konto kolejne trzy punkty."

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Krycha03.05.2006; 07:59
WYGRAMY Z MALLORCOM 2-0

Amunt :valencia: