VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

David Villa, Santiago Canizares, oraz Raul Albiol odbierali dziś nagrody, za postawę w minionym sezonie. Czytelnicy klubowego czasopisma "Amunt" oraz internauci, biorący udział w ankietach, głosowali na najskuteczniejszego zawodnika, piłkarza roku, oraz zawodnika z pola minionego sezonu. W pierwszej z tych klasyfikacji nagrodę zwyciężył oczywiście David Villa- strzelec 25 bramek w minionym sezonie; najlepszym piłkarzem klubu wybrano Santiago Canizaresa, natomiast zawodnika z pola - Raula Albiola.

Uśmiechnięci i szczęśliwi laureaci nagród kibiców kolejno dziękowali za głosy na nich oddane:

Santiago Canizares:

Pamiętam, że gdy słynny, sędziwy już wówczas, madrycki kolarz Federico Martín Bahamontes przyjmował nagrodę za całokształt osiągnięć, powiedział: "wszystkie nagrody są mile widziane i bardzo ważne". Tak samo traktuje to wyróżnienie, za które jestem ogromnie wdzięczny naszym drogim kibicom.

David Villa:

Jestem niezwykle dumny ze zdobycia tej nagrody, ponieważ przyszedłem tutaj strzelać bramki dla naszego klubu. To niezwykłe uczucie zostać najskuteczniejszym piłkarzem klubu, marzę o tym, żeby móc w tym miejscu stanąć także i za rok.

Raul Albiol

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy na mnie zagłosowali. To dla mnie ogromne wyróżnienie, jestem niezwykle szczęśliwy, mogąc dziś odbierać tą nagrodę.

W imieniu całej Redakcji, oraz Wszystkich Kibiców Valencii, chciałem złożyć serdeczne gratulacje całej uhonorowanej trójce, życząc, aby ten sezon, pomimo obecnego potknięcia zespołu, mógł zostać uznany za równie udany, a nawet lepszy, jak ten poprzedni. Amunt nasze Cracki! ;)

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. 28.11.2006; 07:04
Jesli chodzi o nagrody to w zlotej pilce David Villa dostal tylko 1 glos ale i tak wyprzedezil duuuuuzo graczy ;] miejmy nadzieje ze powroci znowu do tej formy z poprzedniego sezonu i Valencia bedzie wygrywala :)
2. Mistic28.11.2006; 08:10
AMUNT EL GUAJE!!! AMUNT ALBIOL !!! CANI-SANTI AMUNT WETERAN LOS CHES !!! :D:D:D AMUNT :valencia: :valencia: :valencia:

VISCA EL LOS CHES !!! GRACIAS VALENCIA CF !!!
3. 28.11.2006; 15:49
Villa za 32 mln do Chelsea ma przejsc?? na niektorych portalach sportowych tak jest napisane. Mam nadzieje ze to tylko kaczka dziennikarska
4. damsis28.11.2006; 16:13
Tak to prawda razem z nim Chelsea kupi Jozefa Kostrzezyna z Ciureks Sfornicy Czarnowąsy suma odstepnego-czapka wisni (mamy zime wiec wisnie sa w cenie) :)
5. ?28.11.2006; 16:47
Możecie żegnać Ville !!! Za 2 miesiące bedzie niebieski !!! Bo to w styczniu ma przejść !!!
6. Lobo28.11.2006; 16:54
Soler dał jasno do zrozumienia w dzisiejszym wywiadzie,że Villa nigdzie nie odejdzie.A jeśli CFC chce go tak bardzo to mogą szykować czek na 150 mln Euro.
Marzenia o niebieskich migdałach...
7. Lobo28.11.2006; 16:57
A i jeszcze newsy:Miguel opuścił dziś trening z powodu kontuzji.Żeby nie było tak smutno,Albelda ma być gotowy do gry na mecz przeciwko Deportivo.
8. lelo28.11.2006; 16:58
Bravo panowie