VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Prezydent Valencii, Juan Soler stanowczo zaprzeczył, jakoby rozpoczął poszukiwania następcy Quique Floresa. Sternik zapowiedział, że będzie bronił pozycji aktualnego szkoleniowca przed atakami ze strony mediów.


- Wczoraj usłyszałem w "El Rondo" (program w TVE - Catalunya traktujący o La Liga - przyp. red.), że Amadeo Carboni rozpoczął poszukiwania następcy Quique. Chcę temu stanowczo zaprzeczyć - powiedział Soler.

- To są kaczki dziennikarskie i fałszywe informacje. Nie będziemy tolerować ataków skierowanych w nasz klub - grzmiał prezydent Valencii.

Soler wyraził zadowolenie z postawy piłkarzy przeciwko Realowi, choć ubolewał nad stratą punktów. Jego zdaniem drużyna pokazała charakter i jest na dobrej drodze do odzyskania formy. - Kiedy powrócą kontuzjowani gracze znów będziemy się liczyć w walce o najwyższą stawkę - zapowiedział.

Ponadto sternik podał do wiadomości, że w zimowym oknie transferowym Valencia nie pozyska żadnego piłkarza. - Ustaliliśmy skład latem. Wydaliśmy sporo pieniędzy na transfery i będziemy obserwować efekty. Nikt nie dołączy do drużyny zimą.

Odnośnie przedłużeń wygasających kontraktów Santiago Canizaresa i Roberto Ayali Soler zapewniał, że do końca roku sprawa zostanie uregulowana. - Absurdem byłoby, gdybyśmy umożliwili innym klubom pozyskanie tak wartościowych piłkarzy za darmo. Na razie jednak nie myślimy o ich kontraktach. Na to przyjdzie czas.

Kategoria: | www.marca.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. mz27.11.2006; 19:18
Soler mówi, że dobrze graliśmy ale brakło szczęścia.. to samo Quique, tym ze Flores powtarza ten sam tekst po każdym meczu. Jeśli kolejnych dwóch meczy w PD nie wygramy to zastanowiłbym się nad zmianą trenera.
2. cavanagh27.11.2006; 20:23
nie mozna tak szybko wywalac trenera po kilu niewygranych meczach, bez przesady
3. staste7728.11.2006; 12:52
To dobra dla nas wiadomość. Takie nerwowe ruchy są nam teraz niepotrzebne. Ostatnie mecze pokazują, że idzie ku lepszemu.