VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jak wiadomo, w niedzielnej potyczce Valencii z Espanyolem, groźnego urazu doznał lewy obrońca Valencii, Emiliano Moretti. Dzisiaj, w wywiadzie dla madryckiego ASa Włoch ujawnił swoje niezadowolenie związane z zachowaniem Ivana de la Peny, sprawcy jego kontuzji.

Valencianista nie potrafi zrozumieć zachowania piłkarza Espanyolu: ,,Jestem zaskoczony tym, że po meczu Ivan de la Pena przeszedł koło mnie i nawet się nie spytał jak się czuję. Postąpił bardzo źle. Jesteśmy ludźmi, mamy uczucia i serce, ale widocznie de la Pena ich nie ma.''

Włoch opowiedział również co czuł bezpośrednio po starciu: ,,W pierwszym momencie, nic nie poczułem. Dopiero gdy stanąłem na tej stopie, poczułem silny ból w okolicach kolana. Wiedziałem, że to coś poważnego.''

Na zarzuty Morettiego, Ivan odpowiada: ,,Nie chciałem zrobić mu krzywdy, przepraszam''. Po chwili dodaje: ,,Chciałem iść go przeprosić, ale on już był w autobusie."


Pernía lub DavidPrawdopodobnie, Valencia w obliczu groźnych kontuzji dwóch lewych obrońców, Emiliano Morettiego i Asiera del Horno, jest zainteresowana sprowadzeniem Pernii z Atletico lub Davida z Sevilli.

Kategoria: | as.com skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. staste7707.11.2006; 17:28
De la Pena w trakcie i po tym starciu wyglądał, jakby był nabuzowany. Cał Espaniol był podjarany na ten mecz, doskakiwali do naszych jak głupi. Nawet czerwona kartka ich nie ostudziła.
2. lelo07.11.2006; 17:41
Po prostu ham
3. pedro07.11.2006; 21:23
Lelo> a co wspólnego z szynką ma de la Penia?
Muszę sprawdzic tego Davida, bo nic o nim nie wiem.
4. ruben12307.11.2006; 21:54
A propo budowy nowego stadionu:

Moi kumple z Castellon (ktore lezy bardzo blisko valencii) powiedzieli mi ze klub dostal 300mln euro od wladz miasta i jest wedlug nich juz w 100% pewne.
Podobno koszt sadionu ma wynosic ok 200 mln euro , nie wiem wiec co klub zrobi z pozostalymi 100 mln - moze nowy osrodek treningowy?
5. Maciej07.11.2006; 23:26
Za 100 mln euro mogą zrobić takie transfery że hej. Słyszeliście o tym że Riquelme zrezygnował z występów w reprezentacji i skupi się na klubie. Ja bym go widział w Valencii. Wielu go krytykuje za niby zbyt wolną grę ale za to jaką. Rozgrywający jak się marzy. Cały czas w Villareal chyba nie będzie grał. Na miejscu władz Valencii starałbym się o tego zawodnika. Uporządkowałby grę w srodku pola. A jako defensywny pomocnik przydałby się Mascherano hehe. :valencia:
6. szelos08.11.2006; 16:34
A nikt nie pomyslał o splacie długu.Jakies 80mln damy na kredyt a 20 na jakis dwóch dobrych zawodników.Bez przesady z transwerami mamy dług trzeba go powoli spłacac.Abramowicz do nas nie przyjedzie z pomoca.Jak ayala nie podpisze nowego kontraktu to nowego stopera jak podpisze to nie potrzeba nic kupowac.Można(wręcz trzeba)nie kupic a wypożyczyc Pernie.Na wypożyczenie by sie zgodzili ponieważ rzeje on ławe.Kupywac sie nie opłaca.
7. Zarzyk09.11.2006; 09:24
Pernia dobrze siekał na mundialu!Ale czy Atletico go puśvi???