sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Flores: "Chcemy zdobyć tytuł."

Ulesław, 01.09.2006; 18:32
Szkoleniowiec Valencii - Enrique Sanchez Flores stawił się dziś na konferencji prasowej. Trener zespołu odpowiadał na pytania o plany i cele na nowy sezon, a także wypowiadał się na aktualne interesujące media zagadnienia- sprawę Ayali, Regueiro, oraz nowych nabytków zespołu.

Roberto Ayala

Roberto jest znanym i cenionym w całym piłkarskim świecie obrońcą. Cieszę się, że problem który zaprzątał mi głowę już od miesiąca został ostatecznie pomyślnie rozwiązany. Roberto został, więc nie będzie już z liczebnością środkowych obrońców. Zbyt mała kadra uniemożliwiała dokonywanie rotacji w zespole. Szeroka kadra jest nam teraz tym bardziej potrzebna, iż Valencia występować będzie w konfrontacjach na trzech płaszczyznach- w Primiera Division, Lidzę Mistrzów i Pucharze Króla. Słowa podzięki należą się prezydentowi klubu, który nie zwątpił w możliwość zarzegnania sporu, oraz który w wręcz spektakularny sposób doprowadził do zawarcia porozumienia z piłkarzem. Oczywiście dobra wola Ayali także odegrała kluczową rolę, gdyż piłkarz ostatecznie zgodził się dalej reprezentować klubowe barwy.
Ayala w ostatnich dniach wykonał olbrzymiuą pracę na treningu, dlatego też niebawem już zapewne będzie mógł wystąpić w pierwszej jedenastce, pomimo iż późno zaczął przedsezonowe przygotowanie.

Walka o tytuł

Od dwóch sezonów staramy się zniwelować różnicę dzielącą nas od najlepszych ligowych klubów- Realu i Barcelony. W tym sezonie chcemy już dogonić z formą te zespoły, walczyć z nimi o mistrzostwo. Myśle że aktualnie już jesteśmy tak silni i dobrze dysponowani jak Barcelona, byćmoże też i silniejsi od Realu. Zobaczymy co wyniknie z naszych ambitnych planów walki o tytuł..

Nade wszystko pokora i ciężka praca

Nie możemy popadać w samouwielbienie, konieczna jest pokora. Walczymy o najwyższe cele, ale nie zapominamy że do pokonania jest wiele wspaniałych zespołów. Aby osiągnąć swoje cele, musimy niezłomnie, ciężko pracować, a także nigdy nie lekceważyć żadnego przeciwnika.

Być mocnym, solidnym zepołem

Joaquin i Morientes, którzy zasilili nasz zespół, są wspaniałymi piłkarzami. Mamy nadzieję, że walnie przyczynią się do odniesienia sukcesów. Chcemy znów stać się piłkarską potęgą, zespołem silnym i bardzo solidnym. Ważna będzie zepołowość naszej drużyny i ciężka praca. Mamy zespół złożony z naprawde wielkich piłkarzy, którzy mogą walczyć o najwyższe trofea.

Tavano, del Horno, Silva, Gavilan i Regueiro

Formę Tavano i del Horno poznamy i ocenimy kiedy będą gotowi do gry w zespole, kiedy wezmą już udział w ważnych spotkaniach. Wierzymy jednak że nie zawiodą pokładanych w nich nadzieji. To, że David Silva i Jamie Gavilan są wielkimi talentami, wiedzieliśmy już od dawna. Z pewnością ogromnie pomogą naszemu zespołowi. Jeśli chodzi zaś o Mario Regueiro, to cieszę się, że piłkarz postanowił pozostać w zespole. Musimy mieć szeroki skład złożony ze świetnych zawodników, aby walczyć we wszystkich rozgrywkach. Na pewno obecność Mario w zespole będzie przydatna dla nas.

Kategoria: | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (9)

KOMENTARZE

1. Barca01.09.2006; 19:10
troche przegiol. Biorac pod uwage sama sile pierwszego skladu to spokojnie mozna powalczyc o msitrza. jednak trzeba wziasc pod uwage takie czynniki jak:
zgranie zespolu
niezbyt szeroka lawka w niektorych formacjach{bramka obron}
nie najlepszy trener moze nie slaby ale nie naj lepszy to moim zdaniem bendzie 2 lub 3 miejsce bo jednak moim[uwazam ze obiektywnym} zdanie real i barca sa jednak troche lepsi pilkarsko a i atletico jest mocne.Ale sam sklad jest moim zdaniem na mistrza. Mam nadzieje ,ze ukonczycie sezon na drugim miejscu ze tuz za barca :> :>
pozdro
2. mz01.09.2006; 19:40
Dzisiaj Albelda ma urodziny! Sto lat kapitanie ;D
3. bob01.09.2006; 19:51
to nasz silva strzelil dwie bramy z albania? :D
4. Valencianistas01.09.2006; 20:01
@Bob- tak, tak, nasz David Silva ;)
5. 01.09.2006; 23:24
Barca- Flores jest tak dobry jak Ryj jesli nie lepszy wiec kwestie trenera mamy z glowy jesli chodzi o mnie to chcialbym aby sezon zakonczyc na 1 miejscu to moje marzenie AMUNT
6. Polak01.09.2006; 23:27
Pozdro .
Lubie Valencie i mam nadzieje że będzie tuż za Realem na 2 miejscu a barca spadnie .
7. lasio01.09.2006; 23:58
jak dla mnie to Barca i Real moga polecieć :D
8. Joaquin02.09.2006; 08:39
hehe... :D
9. Pablito02.09.2006; 11:34
Nie najlepszy trener? To może być problem Barcy w najbliższym czasie :), bo VCF stanęło na nogach kadrowo, a Real ma bardzo dobrego trenera