sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Flores po meczu z Holendrami

Tapczan, 17.07.2006; 13:25
Flores po meczu powiedział, że mecz z Go Ahead Eagles był pierwszą próbą rozegrania meczu z jakimkolwiek rywalem. Stwierdził również, że nie wolno wyciągać z tej gry jakichkolwiek wniosków na przyszłość.

Ocena po Charltonie
„Mecz jak to mecz przygotowawczy. Teraz będziemy ulepszać grę. Ma się stać płynna, efektowna i przede wszystkim efektywna. Aczkolwiek to przewiduje dopiero 29 lipca w meczu z Charlton Athletic na Estadio Mestalla. Wtedy to się okażę, czy wybraliśmy odpowiedni kierunek naszego przygotowania.”

Fenerbahce
„Nie twierdzę, że Fenerbahce będzie miało łatwe zadanie. Nie mam w tej chwili żadnych faworytów do gry w pierwszej drużynie. Dlatego piłkarze będą się starali wywrzeć na mojej osobie dobre wrażenie. Ja to wiem i oni to wiedzą. I dlatego przygotowania do przyszłego sezonu będą przebiegały bardzo sprawnie, ponieważ każdemu zawodnikowi marzy się gra w pierwszej jedenastce.”

Vicente
„Vicente zagrał bardzo dobre spotkanie. Strzelił bramkę w dniu swoich urodzin – to też bardzo dobrze. Chcę by omijały go kontuzje, bo wiem, że to piłkarz nietuzinkowy, światowej klasy. Wie, że cała drużyna liczy na niego, że on pomoże zespołowi swą grą.”

Gol Misty
„Mam nadzieję, że to dobry znak. Napastnik żyje z dobywania bramek. Niestety dużo goli w poprzednich rozgrywkach nie strzelił. Mam nadzieję, że tym razem się odblokuje i stanie się równoważnym zawodnikiem ubiegającym się o grę w wyjściowej jedenastce.”

Kategoria: | www.marca.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. 17.07.2006; 14:28
dobra dobra

lepiej niech flores juz mowi kogo kupujemy z fiorentiny, laziu i juve? :>


AMUNT :valencia: !!!
2. Mario17.07.2006; 16:12
ewentualnie milanu :D