VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Lichtsteiner latem w Valencii?

Karol Kotlarz, 13.12.2017; 17:46

Kandydat na prawą obronę

Nie nastało jeszcze zimowe okienko transferowe, a pojawiają się już pierwsze doniesienia co do kolejnego, letniego. Z Valencią łączony jest Stephan Lichtsteiner, obrońca Juventusu.

Priorytetem Los Ches na letnie okienko transferowe ma być wzmocnienie prawej strony defensywy, na której obecnie grać mogą Montoya i Nacho Vidal. Rozwiązaniem problemu prawego obrońcy może być Stephan Lichtsteiner, który zdaniem włoskiej prasy jest jednym z kandydatów do wzmocnienia tej pozycji.

Szwajcar miałby trafić na Mestalla na zasadzie wolnego transferu. Kontrakt obrońcy z Juventusem wygasa w czerwcu 2018 roku i wszystko wskazuje na to, że 33-latek nie otrzyma propozycji nowej umowy. W porównaniu do poprzedniego sezonu, Lichtsteiner gra coraz mniej w trwającym. Ponadto, drugi rok z rzędu nie został zgłoszony do rozgrywek Ligi Mistrzów. Poza Valencią, zainteresowanie Szwajcarem przejawia Marsylia.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. zompson14.12.2017; 10:14
Totalnie tak.
Lichsteiner i Cancelo mogli by stworzyć zabójczy duet na prawej flance.
2. LimaK14.12.2017; 15:19
Jeszcze 2-3 sezony temu oczywiście jak najbardziej tak ale w tym momencie Lichtsteiner jest już niestety tylko "cieniem" samego siebie :/
3. KilyVCF14.12.2017; 23:04
KilyVCFNikogo starszego nie ma?
Szwajcara przygarnie Besiktas na jeden sezon