NEWSY: MECZE

Pierwsze trzy punkty zdobyte

Bartłomiej Płonka, 19.08.2017; 00:20

Udany początek Marcelino

Valencia nie zawiodła i po dobrym spotkaniu pokonała Las Palmas 1:0 na otwarcie La Liga. Jedyny gol dla gospodarzy padł w pierwszej połowie, a jego autorem był Simone Zaza. Los Ches mogli wygrać wyżej, jednak nie wykorzystali kolejnych swoich okazji.

Kategoria: Mecze | wlasne skomentuj Skomentuj (13)

Valencia vs. Las Palmas — składy

Mariusz Mielnik, 18.08.2017; 21:30

Pierwszy mecz sezonu

Poznaliśmy jedenastkę, która rozpocznie pierwszy mecz La Liga pod wodzą Marcelino. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności od pierwszych minut dostanie Nacho Vidal, który zastąpi kontuzjowanego Montoyę. Początek meczu o 22:15

Kategoria: Mecze | twitter skomentuj Skomentuj (2)

Valencia vs. Las Palmas — zapowiedź

Krystian Porębski | Marcin Śliwnicki, 18.08.2017; 09:40

Na dobry początek

La Liga powraca, w raz z nią nadzieje kibiców Valencii na przyzwoity sezon. Na pierwszy ogień idzie Las Palmas, z którym podopieczni Marcelino zmierzą się na Mestalla

Zapowiedź

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (5)

Valencia vs. Las Palmas — powołania

Karol Kotlarz, 17.08.2017; 14:06

Abdennour poza składem

Marcelino wybrał zawodników, którzy staną przed szansą gry w otwierającym ligowe zmagania meczu z Las Palmas. Decyzją trenera powołań nie otrzymali: Abdennour, Nando, Vinicius i Robert. Kontuzje uniemożliwiają występ Montoyi i Naniego.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

Przegrana w ostatnim sprawdzianie

Bartłomiej Płonka, 11.08.2017; 23:39

Trofeo Naranja dla Atalanty

Valencia drugi raz w przeciągu ostatnich trzech lat przegrała spotkanie o Trofeo Naranja przed własną publicznością. Gospodarze pomimo wielu szans ulegli włoskiej Atalancie 1:2, a jedynego gola dla Los Ches strzelił Ruben Vezo.

Kategoria: Mecze | wlasne skomentuj Skomentuj (10)

[11.08.2017; 21:20] » Valencia vs. Atalanta — składy [0]
[11.08.2017; 19:51] » Przed meczem z Atalantą [0]
[05.08.2017; 20:42] » Werder pokonany [4]
[05.08.2017; 17:41] » Werder Bremen vs. Valencia — składy [1]
[04.08.2017; 23:53] » Powołani na mecz z Werderem [0]
[30.07.2017; 20:24] » Wygrana w Anglii [4]
[30.07.2017; 15:42] » Bournemouth vs. Valencia — składy [0]