NEWSY: MECZE

Strata punktów na własne życzenie

Bartłomiej Płonka, 15.12.2018; 22:46

Remis goni remis

Valencia już po pierwszej połowie powinna prowadzić z Eibarem 3:0, lecz wykorzystała tylko jedną z kilku swoich szans. Na listę strzelców wpisał się Rodrigo, a gospodarze wyrównali po przerwie. To już dziesiąty remis w tabeli, który oznacza, że najprawdopodobniej walencki zespół święta spędzi w dolnej części tabeli.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (7)

Eibar vs. Valencia — składy

Mateusz Nowacki, 15.12.2018; 19:57

Cheryshev za Guedesa

Tylko jednej zmiany dokonał Marcelino względem ostatniego ligowego spotkania. W miejsce kontuzjowanego Guedesa wystąpi Cheryshev

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (4)

Eibar vs. Valencia — zapowiedź

Michał Kosim | Krystian Porębski, 15.12.2018; 17:55

Powrót do ligowej rzeczywistości

Spotkanie z United, wygrane przez Valencię 2:1, może i nie miało żadnego znaczenia pod kątem awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, ale zyskana pewność siebie może zaprocentować w LaLiga – tym bardziej, gdyby udałoby się pójść za ciosem i potwierdzić zwyżkową formę w pojedynku z Eibarem. Nie będzie to łatwe, bo drużyna Mendilibara jest u siebie trudna do pokonania.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

Potencjalni rywale Valencii w Lidze Europy

Wojciech Ciuraj, 15.12.2018; 12:51

Z kim zmierzą się Nietoperze w fazie pucharowej?

Już w najbliższy poniedziałek, dowiemy się z kim podopieczni Marcelino spotkają się w następnej rundzie Ligi Europy. Wśród potencjalnych rywali znajdują się zarówno uznane europejskie marki, jak i przedstawiciele teoretycznie słabszych lig.

Kategoria: Mecze | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (9)

Eibar vs. Valencia — powołania

Michał Kosim, 14.12.2018; 14:45

Powrót Gabriela

Obecność w kadrze meczowej Gabriela Paulisty jest największym pozytywem przed meczem z Eibarem. Poważne kontuzje przez kilka następnych tygodni wykluczą występy Guedesa oraz Kondogbii, mniejsze urazy mają natomiast Lato i Gameiro. Murillo wrócił do treningów z zespołem dopiero w czwartek i znalazł się poza listą Marcelino. Skład uzupełnił powołany z Mestallety Kangin.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)