NEWSY: MECZE

Zaprzepaszczona szansa

Bartłomiej Płonka, 25.02.2017; 15:07

Alaves 2:1 (0:0) Valencia

Valencia nie rozgrywała na Mendizorrotza wybitnego spotkania, ale w 70. minucie wyszła na prowadzenie po trafieniu Carlosa Solera. Los Ches nie wykorzystali jednak szansy na wygraną i w kolejnych minutach stracili dwa trafienia, a Fabian Orellana zakończył mecz z czerwoną kartką. Tym samym zakończyła się seria pojedynków bez porażki drużyny Voro.

Kategoria: Mecze | wlasne skomentuj Skomentuj (6)

Alavés vs. Valencia — składy

Mariusz Mielnik, 25.02.2017; 12:09

Wymuszone zmiany

W meczu wyjazdowym przeciwko Alaves zobaczymy zmiany w składzie personalnym pierwszej jedenastki. Na skrzydłach zagrają Orellana i Munir, w pomocy zobaczymy Solera i Mario Suareza, natomiast w bloku defensywnym pojawi się Siqueira oraz Abdennour.

Kategoria: Mecze | twitter skomentuj Skomentuj (1)

Alavés vs. Valencia — zapowiedź

Krystian Porębski | Michał Kosim, 25.02.2017; 10:46

Podtrzymać passę

Po długiej serii niepowodzeń, Valencia wreszcie zaczęła zdobywać punkty z największymi rywalami. Villarreal, Athletic i Real Madryt… ale czy podopieczni Voro są w stanie stawić czoła Deportivo Alavés?

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

Lider wraca z Mestalla na tarczy!

Michał Kosim, 22.02.2017; 20:53

Valencia 2:1 (2:1) Real Madryt

Valencia zszokowała chyba wszystkich, włącznie z własnymi kibicami, gdy po 9 minutach gry prowadziła z Realem już 2:0. Bramka Cristiano Ronaldo z końcówki 1. połowy okazała się trafieniem na wieczne niedogonienie ekipy „Nietoperzy”, bowiem w elektryzującej drugiej części spotkania wynik nie uległ już zmianie. ¡Qué partidazo!

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (25)

Valencia vs. Real — składy

Marcin Śliwnicki, 22.02.2017; 17:47

Bez niespodzianek

Przed nami zaległy mecz z Realem. Voro wybrał już „jedenastkę”, która powalczy o punkty w tym spotkaniu. Valencia nie zaskakuje zestawieniem personalnym. Początek o 18:45.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (2)