NEWSY: MECZE

Valencia przegrywa na Camp Nou

Bartłomiej Płonka, 19.03.2017; 22:53

Barcelona 4:2 (2:2) Valencia

W pojedynku Barcelony z Valencią oglądaliśmy szaloną pierwszą połowę, w której goście jako pierwsi strzelili gola za sprawą Eliaquima Mangali. Jednak kilkanaście minut później Francuz opuścił boisko wobec czerwonej kartki, a Katalończycy wyszli na prowadzenie 2:1. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Munir, lecz w drugiej odsłonie osłabieni Los Ches nie byli w stanie nawiązać walki i ostatecznie przegali 2:4.

Kategoria: Mecze | wlasne skomentuj Skomentuj (5)

Barcelona vs. Valencia — składy

Mariusz Mielnik, 19.03.2017; 20:09

Munir zastąpi Zazę

W porównaniu z poprzednim spotkaniem możemy doszukać się dwóch zmian. Do składu na mecz przeciwko Barcelonie powrócił Enzo po przerwie spowodowanej ilością otrzymanych żółtych kartek. Drugą znaczącą i dość niespodziewaną zmianą jest pojawienie się w środku ataku Munira, który zastąpi Zazę.

Kategoria: Mecze | twitter skomentuj Skomentuj (4)

Barcelona vs. Valencia — zapowiedź

Krystian Porębski, 19.03.2017; 16:21

Walka wbrew logice

Na Mestalla trudno mówić o takim zjawisku jak forma. Jej po prostu nie ma, a zwycięstwa to pewnego rodzaju zrywy. Taki stan rzeczy nie powinien pozwalać na walkę z najlepszymi… ale właśnie na takie spotkania Valencia mobilizuje się najbardziej.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (1)

Barcelona vs. Valencia — powołania

Mariusz Mielnik, 18.03.2017; 13:36

Eugeni za Suareza

Voro powołał 18 osobową kadrę na mecz wyjazdowy z Barceloną. Po odbytej karze do składu wraca Enzo. Nieobecnego z powodu choroby Mario Suareza zastąpi Eugeni, zawodnik Mestallety. Kontuzje wykluczyły powołanie: Santiego Miny, Rodrigo oraz Naniego. Decyzją Voro powołania nie dostał Santos.

Uratowany remis

Bartłomiej Płonka, 11.03.2017; 15:02

Valencia 1:1 (0:0) Sporting

Valencia nie rozegrała najlepszego spotkania i tylko zremisowała ze Sportingiem Gijón 1:1. Goście prowadzili po trafieniu Copa i Los Ches punkt udało się wydrzeć w końcówce, gdy do siatki trafił Munir. Warto wspomnieć, że wcześniej rzutu karego nie wykorzystał Dani Parejo.

Kategoria: Mecze | wlasne skomentuj Skomentuj (13)