VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

NEWSY: WYWIADY

BAT #4: Michał Świerżyński (wywiad)

Michał Kosim, 19.09.2018; 00:01

Bat nad głową #4

VCF.pl wypuściło w świat kilku znakomitych dziennikarzy, szczególnie tych sportowych. Jednym z nich jest Michał Świerżyński, komentator w Eleven Sports i felietonista ¡Olé! Magazynu. Zapraszam do rozmowy o początkach Michała na łamach naszej strony, wejściu w świat mediów, byciu tłumaczem na konferencji Realu Madryt, odnalezieniu się w roli komentatora... i rzecz jasna Valencii!

Kategoria: Wywiady | własne skomentuj Skomentuj (2)

Marcelino: „Myślimy o wygraniu z Juve”

Michał Kosim, 18.09.2018; 22:58

Trener przed swoim debiutem w LM

Wraz z kapitanem zespołu, Danim Parejo, na konferencji poprzedzającej hitowe starcie Valencii z Juventusem w Lidze Mistrzów stawił się Marcelino. Trener stwierdził, że Juve jest jednym z głównych faworytów całych rozgrywek, jednak zaznaczył, że jego ekipa powalczy o trzy punkty.

Kategoria: Wywiady | El Desmarque skomentuj Skomentuj (2)

Parejo: „To będzie trudny mecz”

Adam Musialik, 18.09.2018; 19:42

Pomocnik przed spotkaniem z Juve

Kapitan Valencii, Dani Parejo wziął udział w konferencji prasowej przed meczem przeciwko „Starej Damie”. Dziennikarze pytali go m.in. o aktualną formę jego zespołu i ocenę rywali.

Kategoria: Wywiady | El Desmarque skomentuj Skomentuj (1)

„U siebie Valencia ma szanse na wygraną”

Karol Kotlarz, 17.09.2018; 15:39

Raúl Albiol o meczu z Juve

Pierwszy mecz Valencii w Lidze Mistrzów już za dwa dni, a rywalem będzie drużyna Juventusu. Przed spotkaniem krótkiej wypowiedzi udzielił wychowanek „Nietoperzy”, Raúl Albiol, grający obecnie we włoskiej Serie A. Zdaniem obrońcy na własnym stadionie Los Ches mają szansę w rywalizacji z mistrzem Włoch.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

Wass: „Chcę zagrać w finale Pucharu Króla”

Karol Kotlarz, 14.09.2018; 15:28

Wywiad z pomocnikiem

Daniel Wass to jeden z dziewięciu piłkarzy, którzy trafili na Mestalla w letnim okienku transferowym. Były gracz Celty udzielił wywiadu dziennikarzom Plaza Deportiva, w którym wypowiedział się między innymi na temat negocjacji z Valencią, wyjaśnił jak Marcelino przekonuje do przyjścia do klubu oraz ocenił słaby start swojej drużyny w lidze.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)