VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

NEWSY: WYWIADY

Marcelino: „Gwizdy były jak cios w serce”

Michał Kosim, 21.04.2018; 10:52

Mister przed meczem na Balaídos

Marcelino przed meczem z Celtą odpowiedział na pytania dziennikarzy m.in. o gwizdy skierowane w stronę Vietto i Andreasa, nieobecność Aspasa i Parejo, wykup Guedesa, rozluźnienie zespołu, wizytę Lima czy to... w jakich okolicznościach powinien trenować w trzeciej lidze.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

„Każdy musi być obecny podczas stulecia klubu”

Karol Kotlarz, 14.04.2018; 11:33

Wywiad z legendą Valencii

Postaci Mario Alberto Kempesa nie trzeba przedstawiać sympatykom Valencii. Były piłkarz, a potem ambasador klubu przebywał w ostatnim czasie w Hiszpanii i spotkał się m.in. z Anilem Murthym. Argentyńczyk udzielił również wywiadu, w którym poruszył tematy spotkania z prezydentem Los Ches, stulecia Valencii oraz nadchodzącego meczu z Barceloną.

Kategoria: Wywiady | LasProvincias skomentuj Skomentuj (0)

Zaza: „Dlaczego miałbym odejść”?

Michał Kosim, 13.04.2018; 16:17

Wywiad Włocha w AS-ie

Przed meczem z Barceloną Simone Zaza odbył rozmowę z dziennikarzem AS-a, Conrado Valle. Napastnik odpowiedział na pytania m.in. o decyzję dołączenia do Valencii, atmosferę w klubie, napastników, plotki łączące Zazę z odejściem czy przegrany dwumecz Barcelony w Lidze Mistrzów.

Kategoria: Wywiady | AS skomentuj Skomentuj (16)

Ferrán: „Valencia to całe moje życie”

Michał Kosim, 05.04.2018; 16:31

Wychowanek po podpisaniu nowej umowy

Ferrán Torres zostaje w Valencii i ani przez chwilę nie brał pod uwagę przenosin. W wywiadzie przeprowadzonym po prolongowaniu kontraktu 18-latek opowiedział o początkach kariery, kibicowskich wspomnieniach, dniu debiutu, byciu najmłodszym w zespole czy przyszłorocznej Lidze Mistrzów.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | VCFplay skomentuj Skomentuj (3)

Rodrigo: „Chcę zostać w Valencii”

Michał Muszyński, 02.04.2018; 12:04

Pomeczowa wypowiedź napastnika „Nietoperzy”

Rodrigo Moreno został bohaterem wczorajszej potyczki z Leganés, zdobywając niezwykle ważnego, zwycięskiego gola na wagę trzech punktów, który przybliża Ches do upragnionej gry w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Napastnik odniósł się także do swojej przyszłości w klubie i gry w reprezentacji Hiszpanii.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)