VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcano wzmocni defensywę Valencii?

Mateusz Skotny, 12.12.2017; 19:52

Marcelino chce Marcano

Trener Valencii chciałby w letnim okienku transferowym sprowadzić w szeregi Valencii 30-letniego obrońcę, grającego obecnie w Fc Porto. Prezydent klubu z Portugalii, jednak za wszelką cenę chce zatrzymać swojego jednego z najlepszych obrońców.

Szkoleniowiec klubu z Walencji zapewnia, że widzi Ivana Marcano w przyszłym sezonie, jako kluczową postać defensywy Los Ches. Umowa zawodnika z Porto zakończy się w czerwcu przyszłego roku. Prezydent portugalskiej drużyny bardzo stara się jednak o przedłużenie kontraktu z graczem, który składając na nim podpis stałby się legendą klubu. Daje także zawodnikowi gwarancje udziału w rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz możliwość zdobycia mistrzostwa Portugalii.

Wychowanek Racingu podobno chciałby podpisać ostatni duży kontrakt w swojej karierze, a taki jest mu w stanie zaoferować właśnie Valencia. Marcelino z zawodnikiem kontaktował się już zeszłego lata, ale transakcja została przełożona, ze względu na kończącą się umowę Hiszpana. Jedyną rzeczą którą muszą zrobić działacze klubu z Walencji, to przekonać do siebie zawodnika.

Zawodnik wystąpił w tym sezonie we wszystkich 14 spotkaniach, zaliczając 1260 minut na boisku, jest to najwyższy wynik w całej drużynie. W Porto piłkarz jest od 2014 roku, rozegrał od tego czasu 88 ligowych spotkań w barwach „Smoków”.

Kategoria: Transfery | Plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.