VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà celem Juventusu

Mateusz Skotny, 07.12.2017; 22:06

Obrońca może trafić do Włoch

Włoska prasa donosi o potencjalnych przenosinach José Gayi do klubu z Turynu. Byłaby to na pewno duża strata Walenckiego klubu, który i tak ma ostatnio problemy w formacji defensywnej.

José jest ostatnio jednym z kluczowych zawodników Valencii, a jego dobrą dyspozycje zauważyły duże kluby europejskie. Podobno najbardziej zainteresowany jest Juventus Turyn, jak podaje Tuttosport. „Stara Dama” po odejściu Daniego Alvesa, na bokach obrony ma duże problemy, a Gayà mógłby pomóc klubowi w kryzysie.

Obrońca „Nietoperzy” jest młodym zawodnikiem, co napewno wpływa na chęć pozyskania takiego gracza. Umowa zawodnika trwa do 2020 roku, a klauzula odstępnego wynosi 50 mln. €. Sama Valencia będzie musiała się pospieszyć z podpisaniem umowy zawodnika, ponieważ z końcem aktualnego sezonu klauzula spada do 30 mln. € . Dzieje się tak na mocy kontraktu podpisanego w 2015 r., a przy takiej kwocie oraz obecnym rynku Gayà byłby niczym z promocji.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. JaroVCF199207.12.2017; 23:12
Ma pewne miejsce tu , chyba że na kasę ,, poleci " oby nie . Musi być LM , wtedy większa szansa że zatrzymamy lepszych .
2. LimaK08.12.2017; 00:36
Tyle, że Dani Alves grał na prawej obronie a Gaya gra na lewej.

Juventus lewą obronę ma dobrze obsadzoną bo grają tam Alex Sandro i Asamoah.

Nie wiadomo jednak czy Brazylijczyk nie odejdzie w przyszłym sezonie do PL.
Asamoah prawdopodobnie odejdzie ale nie wiadomo czy w styczniu.

3. Vicente7308.12.2017; 14:00
Vicente73NIE! Gaya nie jest na sprzedaż! Albo podwyższyć klauzulę do 100 mln i z ciężkim sercem pożegnać wychowanka...

Ciekawym też, czy Gaya zgodziłby się na podwyższenie klauzuli... To zawsze jest test dla wychowanków na ich lojalność wobec klubu. Już było paru takich miękkich lapsów, którzy klauzuli bądź umów podpisywać nie chcieli licząc na rychły transfer...