VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Możemy rywalizować z każdym”

Mateusz Nowacki, 03.12.2017; 02:41

Mina w wywiadzie pomeczowym

Santi Mina po raz kolejny udowodnił trenerowi, że może na niego liczyć w każdym meczu, nie ważne czy wchodząc z ławki czy grając od pierwszych minut. Pucharowe spotkanie z Realem Zaragoza zakończył z dubletem na koncie.

Wychowanek Celty Vigo był jednym z głównym bohaterów rewanżowego spotkania Copa del Rey przeciwko Realowi Zaragoza. Zawodnik rozegrał pełne 90 minut i zdołał dwukrotnie pokonać bramkarza drużyny przeciwnej. Po spotkaniu na Estadio Mestalla, zadano mu kilka pytań:

Dublet

„Napastnicy zawsze chcą zdobyć jak najwięcej bramek. Dzisiaj zdobyłem dwa gole. Jestem zadowolony. Cieszę się również z bramki Roberta, który wrócił po tak długiej przerwie i również zaliczył trafienie.”

Zespół

„Od początku mówiliśmy, że musimy pokazać zaangażowanie, jedność, szacunek, ambicje i to widać na boisku. Jesteśmy zespołem i jeśli ktoś miał zły okres to wszyscy go mieliśmy. Jeżeli się czymś cieszymy, to również i to robimy wspólnie.”

Puchar

„Pod koniec, zawsze musisz mierzyć się z wielkimi rywalami jeśli chcesz wygrać puchar. Nie ważne na kogo trafimy, zagramy na sto procent. W tym roku udowodniliśmy, że możemy rywalizować z każdym.”

Bez obaw

„Wiedzieliśmy, że ten mecz pomoże nam przygotować się do spotkania z Getafe. Wiedzieliśmy, że jeśli nie zagramy na sto procent, możemy obawiać się o wynik. Nie mogliśmy popełnić błędów bądź zagrać z małym zaangażowaniem.”

Na ławce

„To moja praca. Kiedy wychodzę na boisko, chce pokazać trenerowi na co mnie stać. Zamierzam nadal wnosić swój wkład w grę zespołu. Chcę iść do przodu z największym możliwym entuzjazmem podczas gry.”

Jak do tej pory, Hiszpan wykazuje się fenomenalną skutecznością. W tym sezonie zdobywa bramkę średnio co 79 minut. Dla porównania, obecnie najlepszy strzelec „Nietoperzy” Simone Zaza, zalicza trafienie co 115 minut.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.