VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

LIVE!: Ostatnie godziny okna transferowego

Redakcja, 31.08.2017; 15:00

Valencia aktywna do samego końca

Zapraszamy na pierwsze w historii strony zakończenie okna transferowego minuta po minucie! Kolejne doniesienia będą pojawiać się wraz z godziną aktualizacji, więc zachęcamy do regularnego śledzenia najświeższych wydarzeń i doniesień.

15:00
Na początek transfer Naniego do Lazio. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne i w najbliższych godzinach powinien zostać oficjalnie zaprezentowany jako gracz Lazio. Mówi się o wypożyczeniu na rok z opcją wykupu, za które Lazio zapłaci 3,5 mln €. Transfer będzie kosztował 8 mln € plus 3 mln € zmiennych, więc Biancocelesti łącznie zapłacą za ten transfer od 11,5 do nawet 14,5 mln €. (via SS Lazio / Mario Gago Huerta)

15:20
Dyrektor sportowy Realu Saragossy zapowiedział, że przyjście nowego gracza zależne jest od odejścia dwóch innych piłkarzy, Xumetry i Irurety. Z transferem do Zaragozy łączony jest Vinícius Araújo. (via Plaza Deportiva)

15:25
Araújo chciałby rozwiązać kontrakt z Valencią, w dodatku żąda części wynagrodzenia, które dostałby do końca kontraktu (2019 rok). Klub absolutnie się na takie wyjście nie zgadza. (via Héctor Gómez)

15:32
Orellana miał odrzucić możliwość przenosin do Leganés, woli przenieść się do Getafe. Niewykluczone jest, że zostanie w klubie. (via Deportes COPE Valencia)

15:37
Sprawa transferu Luísa Neto do Valencii oficjalnie nieaktualna. Obrońca związał się z Fenerbahçe. (via Squawka)

15:44
„Nietoperze” nie złożą oferty za Lucasa Péreza. (via Dani Meroño Bori / Radio Esport Valencia)

15:54
Rafa Mir blisko Realu Madryt. Valencia od pół roku bezskutecznie próbuje przedłużyć kontrakt z zawodnikiem, obowiązujący do 2018 roku, jednak brak konsensusu oraz fakt, że już zimą będzie on mógł szukać nowego klubu mogą skłonić Los Ches do sprzedaży napastnika. Real jest gotów wydać na ten cel 2,5 mln €. (via SuperDeporte)

16:30
Sytuacja Guedesa rozjaśni się niebawem. PSG chce w pierwszej kolejności potwierdzić transfer Mbappé, który jest przesądzony. Valencia miała w środę otrzymać zapewnienie, że przenosiny Portugalczyka nie są zagrożone. Znacznie trudniejsze może być wypożyczenie Andreasa Pereiry z Manchesteru United. (via SuperDeporte)

16:46
OFICJALNIE: Nani w Lazio.

18:08
Chwilowo cisza (przed burzą?), ale niech Was to nie zmyli – wszystko jest bez przerwy monitorowane. Blisko odejścia są Orellana (Getafe), Medrán (Alavés, wypożyczenie) oraz Araújo (Real Saragossa). Jeśli chodzi o transfery do klubu na razie brak nowych informacji.

18:26
Niemal wszystkie media zgodne: Andreas Pereira zostanie w Manchesterze United.

18:53
Z racji na niemal pewny powrót Lucasa Péreza do Deportivo, Valencia negocjuje przenosiny Luciano Vietto z Atlético Madryt. W grę wchodzi wypożyczenie z opcją wykupu. (via AS)

19:54
Mbappé oficjalnie w Paryżu. PSG, czekamy na Guedesa! (via Paris Saint-Germain)

20:05
Jak podaje Radioestadio, Getafe nie jest już zainteresowane wypożyczeniem Fabiana Orellany.

20:10
Lucas Pérez nie dla Valencii. Napastnik oficjalnie przeniósł się do Deportivo (via RC Deportivo).

20:16
Lucas Vázquez z Realu Madryt wymieniany jest w gronie zawodników, którzy mogliby wzmocnić Valencię (via El Desmarque).

20:35
Problemem w kwestii przenosin Orellany do Getafe ma być fakt, że ci nie chcą opłacać jego całej pensji. Sam Orellana byłby gotów na taką przeprowadzkę. (via Radio Taronja)

20:39
Tymczasem po transferze Mbappé do PSG walencką część Twittera przejmuje hashtag #FreeGuedes

21:07
El Desmarque przyznaje, że niedawna informacja o możliwych przenosinach Lucasa Vázqueza do Valencii była pomyłką.

21:31
Ni stąd ni zowąd pojawiła się propozycja Nico Gaitána z Atlético Madryt. Piłkarz łączony w przeszłości z Valencią najprawdopodobniej opuści Los Colchoneros. Problemem w tym, że madrycki klub wolałby sprzedać piłkarza, tymczasem w przypadku Valencii w grę wchodzi jedynie wypożyczenie. (via SuperDeporte)

22:08
Getafe miało odpuścić temat Orellany. Są spore szanse, że zawodnik jednak zostanie w Valencii, choć warto przypomnieć, że w Hiszpanii okienko trwa o dzień dłużej i jeszcze wiele w tym czasie się może wydarzyć. (via Deportes COPE Valencia)

23:10
Kolejne komplikacje Valencii. Wiele wskazuje na to, Vietto zostanie w Atléti. Czyżby Valencia wypożyczyła Naniego bez dopiętego lub co najmniej poważnie przygotowanego zastępstwa w (przed)ostatnim dniu okienka? A może klub tylko czeka, by przedstawić nam, cóż... La Bombę? (via Diario Atlético)

00:00
Wybiła północ, niestety wśród oficjalnych informacji z dzisiejszego, mijającego właśnie dnia znajdują się jedynie przenosiny Naniego do Lazio na zasadzie wypożyczenia. Wciąż niejasna jest sytuacja Medrána, Orellany, Araújo czy niemal zapomnianego w tym wszystkim Roberta Ibáñeza. Valencia na pewno potrzebuje napastnika i bocznego pomocnika lub dwóch. Czy Alemany i spółka zdążą? Okaże się w ciągu ostatnich 24 godzin hiszpańskiego okna transferowego.

00:10
Valencia pracuje obecnie nad transferami Guedesa i... Moussy Sissoko z Tottenhamu. (via Onda Deportiva Valencia)

00:35
Anil Murthy ma dziś (tj. w piątek) udać się do Paryża w celu dopięcia wypożyczenia Guedesa. (via SillasGol)

01:39
Zainteresowanie Valencii zatrudnieniem Sissoko z Tottenhamu ma być naprawdę poważne. (via Héctor Gómez)

10:48
Była przerwa na trochę snu i życia, ale siadamy z mocną kawą i wracamy do najnowszych doniesień. Coraz częściej przewija się temat Sissoko, jest też nowe-stare nazwisko: Denis Suárez z FC Barcelony. Obaj byli raczej alternatywami, a ich przenosiny mogą być skomplikowane, jednak w obecnych klubach nie mogą liczyć na zadowalającą ilość minut i Valencia postara się z tego faktu skorzystać. (via Deporte Valenciano)

11:05
Wydaje się, że w kwestii przenosin Rafy Mira do Realu Madryt Valencia nie ma wiele do powiedzenia. Real gra na czas, dzięki czemu będzie mógł zaproponować gorsze dla Valencii warunki w ostatnich godzinach okienka. Los Ches mają wybór: zostawić zawodnika w klubie i pogodzić się, że zimą będzie mógł szukać klubu, a latem odejdzie za darmo lub sprzedać go jeszcze w tym oknie. Obecnie media twierdzą, że Real byłby skłonny wyłożyć za zawodnika od pół miliona do miliona €. (via Plaza Deportiva)

11:08
OFICJALNIE: Medrán w Alavés.

11:45
Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami: Anil Murthy pojawi się w Paryżu w celu domknięcia przenosin Gonçalo Guedesa. Valencia, poza Guedesem, ma planować przenosiny napastnika i środkowego pomocnika. (via Plaza Deportiva)

12:01
Wracający po poważnej kontuzji Robert Ibáñez mimo ofert chce zostać w klubie i spróbować przekonać do siebie Marcelino. (via Jose Luis García‏)

12:11
Benfica jest zainteresowana ściągnięciem swoich dwóch byłych zawodników: Nico Gaitána z Atlético, który znalazł się w kręgu zainteresowań Valencii, oraz... Ezequiela Garaya. Obydwa transfery – a zwłaszcza ten Garaya, którego Marcelino chce mieć w składzie – zdają się być mało realne. (via A Bola)

13:07
Wreszcie konkrety. Valencia potwierdza, że prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy w sprawie dwóch transferów, natomiast o trzeci będzie walczyć do ostatnich minut okienka. (via Héctor Gómez)

13:19
Powraca temat Daniego Parejo w Barcelonie. Jak podaje Mundo Deportivo, w razie niepowodzenia przy transferze Philipe'a Coutinho, kataloński klub może aktywować klauzulę zapisaną w kontrakcie kapitana Valencii (50 mln €).

13:21
Vinícius Araújo bliski transferu do Saragossy. Jest wstępna zgoda obu stron, a domknięcie transferu ma być kwestią czasu (via Radio Esport Valencia)

13:53
Vinícius Araújo zjawił się w biurach Valencii, by sfinalizować wypożyczenie do Saragossy. Jego agent potwierdza odejście Brazylijczyka (via Esports CV Radio).

14:11
Jak podaje Héctor Gómez, Vinícius Araújo rozwiązał swój kontrakt z Valencią i przejdzie za darmo do Saragossy. Czekamy na oficjalne potwierdzenie klubu.

14:31
Valencia wymieniła z PSG dokumentację potrzebną do transferu Guedesa. Z kolei pozyskanie Sissoko z Tottenhamu stanęło pod znakiem zapytania (via Héctor Gómez).

14:40
Przeszkodą w wypożyczeniu Andreasa Pereiry mógł być fakt, iż Valencia nie chciała zagwarantować skrzydłowemu w umowie klauzuli odpowiedniej liczby występów (via Hugo Ballester).

14:45
Jak podaje Valencia EDeportiva Los Ches negocjują pozyskanie Aleixa Vidala z Barcelony.

14:48
Kolejnym napastnikiem łączonym z Valencią jest 24-letni Luan Vieira z Gremio (via Deportes COPE Valencia).

15:00
OFICJALNIE: Araújo w Saragossie

15:25
Valencia ma oferować za Luana 10 mln € plus procent z przyszłej sprzedaży (via Ivan Raupp).

15:28
Mazinho, ojciec Rafinhii spotkał z władzami Barcelony próbując załatwić transfer syna z klubu. Valencia ma być zainteresowana jego pozyskaniem (via Plaza Deportiva).

16:10
Valencia miała dotychczas nie otrzymać żadnej oferty za Rafę Mira. (via Héctor Gómez)

16:18
Grêmio nie chce teraz sprzedawać Luana, za to sam piłkarz chętnie przeniósłby się do Europy. (via Héctor Gómez)

16:42
Agenci Vietto i Gaitána zapewniają, że ich klienci nie kontaktowali się z nimi w sprawie ewentualnych przenosin. Jeśli Valencia negocjuje ich transfery to bezpośrednio z Atlético. (via Radio Esport Valencia)

16:50
Valencia negocjuje z Grêmio wypożyczenie Luana z opcją wykupu za 12 mln €. Na razie kością niezgody transfer po wypożyczeniu: Valencia chce jedynie opcji, natomiast brazylijski klub obligatoryjnego wykupu. (via Deportes COPE Valencia)

17:09
Nareszcie. PSG i Valencia miały osiągnąć porozumienie w kwestii rocznego wypożyczenia Guedesa do Los Ches. Pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie transferu, choć to, jak zwykle, może chwilę potrwać. (via Le Parisien)

17:29
Rafinha nie przejdzie do Valencii. (via Héctor Gómez)

17:40
Odorico Roman, wiceprezydent Grêmio, zaprzeczył, jakoby klub prowadził obecnie jakiekolwiek negocjacje w kwestii sprzedaży któregoś z zawodników. (via Odorico Roman)

17:44
Valencia będzie opłacać całą pensję Guedesa, czyli ok. 3,6 mln € brutto. (via Radio Esport Valencia)

17:56
Jefferson Montero przenosi się ze Swansea do Getafe. Wszystko wskazuje na to, że ten transfer definitywnie zamyka sprawę przenosin Orellany, grającego na tej samej pozycji. (via Getafe CF)

18:32
Reprezentant Parejo potwierdza: Dani zostaje w Valencii. (via Julio Insa)

18:51
Valencia spotkała się z reprezentantami Luana w Hiszpanii. Na ten moment transfer jest bardzo skomplikowany, głównie z powodu Grêmio. (via Onda Deportiva Valencia)

18:56
Los Ches nie planują odpuszczać Luana. W drodze kolejna oferta. (via Onda Deportiva Valencia)

19:14
Agenci Luana stwierdzili, że jego transfer graniczy z cudem, bowiem Grêmio twardo stoi przy swoim i nie chce teraz pozbywać się gracza. Podbijanie ceny czy zdecydowane stanowisko? (via Héctor Gómez)

19:20
Inne źródło twierdzi, że Grêmio przedstawiło swoje oczekiwania: 14-15 mln €. Valencia ma oferować 10 mln €. Duża rozbieżność. (via Julio Insa)

19:24
OFICJALNIE: Guedes w Valencii!

19:40
Rafa Mir, któremu za rok wygasa kontrakt, zostaje w Valencii. Real nie osiągnął porozumienia z Los Ches. Niestety bardzo prawdopodobne, że przyszłego lata Mir odejdzie za darmo. (via Salva Gomis‏)

19:54
Valencia i Grêmio nie dojdą do porozumienia w kwestii przenosin Luana. Temat ma powrócić zimą. (via Onda Deportiva Valencia)

20:00
Klub potwierdza, że wraca temat Andreasa Pereiry z Manchesteru United. Valencia wierzy, że możliwe jest powodzenie w próbach wypożyczenia piłkarza. (via Onda Deportiva Valencia)

20:49
Andreas Pereira o krok od Valencii. „Nietoperze” mają wypożyczyć piłkarza na rok, opłacając jego pensję w całości i dopłacając za samo wypożyczenie 3 mln €. (via Deportes COPE Valencia)

20:59
Kontrakt Pereiry z United w momencie wypożyczenia zostanie automatycznie przedłużony do 2019 roku. (via Héctor Gómez)

23:30
Pół godziny do zamknięcia okienka. Valencio, czekamy na „oficjalkę” Pereiry!

23:36
Valencia dopiero teraz umieściła na oficjalnej witrynie potwierdzenie wypożyczenia Guedesa. Wszystko dlatego, że w momencie, gdy ogłosiło je PSG... Valencia wciąż nie miała kompletnych dokumentów.

23:40
Ponoć brakuje już tylko podpisu Andreasa Pereiry. Da mu ktoś ten długopis? (via SER Deportivos Valencia)

23:43
Alesanco właśnie opuszcza biura Valencii. Wszystko dopięte? (via Deportes COPE Valencia)

23:47
OFICJALNIE: Pereira w Valencii!

00:00
Hiszpańskie letnie okienko transferowe 17/18 oficjalnie zamknięte! Dziękujemy wszystkim użytkownikom za udział w pierwszym w historii strony maratonie deadline day minuta po minucie.

Kategoria: Transfery | własne skomentuj Skomentuj (28)

KOMENTARZE
1. Fuh31.08.2017; 15:19
FuhLicze na jakas bombke na koniec. Jakis Crack w ofensywie by sie przydal... ;P
2. kurzica31.08.2017; 16:05
Martwi mnie news o tym, że Rafa Mir mógłby odejść. Co jak co, ale obecnie mamy bardzo utalentowaną młodzież i tu widzę siłę drużyny w najbliższych latach.
3. Trejo31.08.2017; 16:20
Według mnie aktualnie nasza linia pomocy i ataku prezentuję się tak:
Def pomocnicy - Kondogbia - brak zmiennika
Środkowi pomocnicy - Parejo, Medran, Maksimovic,
Lewe skrzydło - Soler , Nacho Gil
Prawe skrzydło - pusto
Atak - Zaza, Rodrigo, Santi Mina

Jest trochę braków i czasu co raz mniej. Pozbyliśmy się Naniego, Nando i chyba już Orelleany - prawe skrzydło wieje pustkami. Przy tym stylu gry Kondogbii pewnie będzie łapać kartki. Szkoda by było Mira za 2,5mln bo wydaję mi się, że śmiało mógłby zostać jako 4-ty do ataku (jeśli by tylko chciał).
4. ArsVal31.08.2017; 17:00
Brawo dla redakcji za wprowadzenie relacji live oraz aktualizacji z ostatniego dnia okienka transferowego.
Bardzo przejrzyście i na bieżąco można śledzić w jednym miejscu ruchy VCF na rynku transferowym ;)
5. billie31.08.2017; 17:46
billiePotwierdzam - bardzo fajna inicjatywa z tym okienkiem na żywo. :)
6. Perun31.08.2017; 18:03
PerunDzisiaj wszystko się może zdarzyć, więc może tak Grosicki u nas?
Jego menadżer wrzucił zdjęcie z lotniska gdzieś w ciepły kraju (Hiszpania?).

;-)
7. Vicente7331.08.2017; 19:44
Vicente73Rafa Mir... Kolejny Isco albo Alba??? Ręce opadają, jak się patrzy na niektórych gówniarzy...

Nani - niespodzianka in minus. Miałem nadzieję, że jeszcze pokieruje w tym sezonie naszą młodzieżą... Teraz to już chyba tam nikt autorytetu nie ma... Po cholerę Naniego ściągano zatem rok temu?
8. kOst31.08.2017; 20:51
kOstVasquez byłby BOMBOWY. Oglądałem ostatnio jego wyczyny z Barcą i zdecydowanie jest lepszy niż Nani.
9. gacmetal31.08.2017; 20:59
Vicente73 -> Mi również szkoda Naniego, ale on więcej spędzał czasu w gabinetach lekarskich niż grał, więc zapadła decyzja o jego sprzedaży. Poza tym Nani ma już 30 lat, więc jest to ostatnia szansa na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy na jego sprzedaży. Oby po sezonie go Lazio wykupiło to ładny grosz zasiliłby przyszłoroczny budżet (na transfermarkt napisali że Lazio zapłaciło za wypożyczenie 2mln €).
Dziękuję również redakcji za zrobienie relacji LIVE, super się ją czyta, Dzięki!
10. Fuh31.08.2017; 21:25
FuhLucas Vazquez jest nierealny. Idiotyczne info...
11. siarka00731.08.2017; 21:33
@Fuh:

W momencie Twojego komentarza ta informacja była już od jakiegoś czasu zdementowana.
12. Fuh31.08.2017; 21:42
FuhNie zmienia to faktu, ze w chwili jej podania i tak bylo to nie mozliwe...
13. KempesVCF31.08.2017; 21:57
KempesVCF@Fuh,

to na czym polega live Twoim zdaniem? Bo moim na podaniu info, jeśli się pojawia.
14. Fuh31.08.2017; 22:00
FuhDla jasnosci. Nie krytykuje VCF.pl, a medium ktore te info podalo.
15. siarka00731.08.2017; 22:05
Dlatego w nawiasie podajemy źródło - zawsze można wtedy skrytykować to właściwe medium, skoro jak rozumiem komentarz nie miał charakteru informacyjnego, bo od dokładnie 18 minut na stronie wisiało demento. :>
16. Vicente7331.08.2017; 23:26
Vicente73Komentarz do info z 23:10 - żądnej La Bomby nie będzie. Nie łudźmy się.
17. Nevan01.09.2017; 00:39
NevanJak przyjdzie Sissoko z Tottenhamu to przerzucam się na quidditch.
18. KilyVCF01.09.2017; 09:27
KilyVCFMir w Realu to jest ten projekt GloVal? :)
Dla Realu powinny być warunki "specjalne" jeśli chodzi o valencką młodzież.
Ale to teraz najmniejszy problem.
Śmiać mi się chce jak czytam te rozpiski wg pozycji, jaki Medran?, jaki Maksimovic?
Takie nazwiska w ogóle nie powinny być brane pod uwagę przy ocenie siły kadry, a stanowić głębokie zaplecze, tak jak posiłki z Mestallety. Zresztą już ALaves pierwszego wypozyczyło.
19. LukasZ_NS01.09.2017; 11:10
LukasZ_NSZa taka kwote lepiej zeby Mir zostal...moze jak dostawalby szanse zeby pograc i kibice go docenia to jednak zostanie...
20. VShingoV01.09.2017; 11:17
Szkoda, że nie chce przedłużyć kontraktu Mir. To nie wina klubu. Na pewno u nas miałby większe szanse na grę. W Realu to tylko 2 drużyna a u nas by awansował do pierwszej. Ponadto jeśli wierzyć informacjom, że Marcelino nie jest fanem Miny to miałby szanse nawet od pierwszej minuty nie raz zagrać jakby się sprawdzał. No trudno.
Czy go sprzedać czy zostawić? Zależy co bardziej odpowiada klubowi. Można go sprzedać ale pytanie jest czy nasza druga drużyna ma graczy młodych na jego pozycję, dających podstawy do stawiania na nich. Ponadto zależy też czy chcemy walczyć o awans do drugiej ligi. Z Mirem byłoby zapewnie znacznie łatwiej.
21. veeq.01.09.2017; 14:40
veeq.Brać już tego Guedesa, jakiegoś konkretnego napadziora i kogoś do środka, ale błagam Sissoko niech zostanie w tym Tottenhamie...
22. KilyVCF01.09.2017; 16:11
KilyVCFSissoko taki zły?
23. billie01.09.2017; 18:48
billie18:32
Reprezentant Parejo potwierdza: Dani zostaje w Valencii. (via Julio Insa)

A już miałem nadzieję, że się uda z tą Barceloną...
24. kOst01.09.2017; 18:56
kOstOby vidal przyszedł to bedzie ekstra transfer.
25. Rokoldo01.09.2017; 19:01
Spójrzmy prawdzie w oczy, gdyby Barca kupiła Daniego to mielibyśmy nie lada problem z środkiem pola. Na tę chwilę wystarczy nam problemów z obsadzeniem innych pozycji.
26. veeq.01.09.2017; 19:28
veeq.No to jeszcze napastnik i ktoś do środka pola...
27. poras1001.09.2017; 19:54
poras10billie jak mozesz cos takiego napisac dani ma swoje lepsze momenty jak i te fatalne ale prawda jest taka ze bez niego druzyna w tym momencie by nie istniała, od jego formy wiele zalezy w naszej grze fakt jest taki ze za czesto gubi tą forme.
28. KilyVCF02.09.2017; 00:21
KilyVCFNudy generalnie. Na chwilę mi serce bardziej zabiło, po sygnale że Getafe chce Orellanę ;)
a tak to bieda z nędzą. Żadna z opcji która była wymieniana i mogła zaciekawić, chyba tak naprawdę nie była brana pod uwagę