VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guedes blisko Valencii

Karol Kotlarz, 22.08.2017; 18:45

Skrzydłowy kolejnym wzmocnieniem?

Po odejściu João Cancelo do Interu, Valencia poszukuje zawodnika mogącego wypełnić lukę na prawym skrzydle. Według doniesień hiszpańskiej prasy, piłkarzem tym będzie Gonçalo Guedes z PSG, który ma trafić na Mestalla na zasadzie wypożyczenia.

Negocjacje w sprawie pozyskania skrzydłowego prowadzili osobiście Peter Lim wraz z Anilem Murthym, którzy po meczu Valencii z Las Palmas udali się do Paryża na spotkanie z właścicielem PSG, Nasserem Al Khelaifim. Dobre kontakty między Al Khelafim a Limem miały wpłynąć na szybkie uzyskanie porozumienia.

Zobacz również: Rozmowy Lima w Paryżu

Rozmowy, które zdaniem walenckiej prasy dotyczyły najpierw Lucasa Moury, przyniosły oczekiwany skutek — udało się uzyskać zgodę na wypożyczenie Gonçalo Guedesa. Co ciekawe, przed wizytą właściciela i prezesa Valencii transfer młodego Portugalczyka miał być blokowany przez Unaia Emery’ego, byłego trenera Los Ches.

20-latek miałby zostać wypożyczony do Valencii na jeden sezon, bez możliwości wykupu. Guedes spodziewany jest w najbliższych dniach w Walencji. Mówiło się, że Portugalczyk przyleci już dziś, bowiem poranne wieści mówiły o nieobecności skrzydłowego na treningu PSG. Okazało się jednak, że Guedes spóźnił się na zajęcia około 50 minut.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | MundoDeportivo skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.