VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Inter stara się o Cancelo

Marcin Śliwnicki, 16.08.2017; 13:26

Włosi poważnie zainteresowani Portugalczykiem

Wobec trwających negocjacji transferów Murillo i Kondogbii, władze ekipy z Mediolanu postanowiły spróbować pozyskać prawego obrońcę. João miałby zostać włączony w operację przejścia tego drugiego do drużyny „Nietoperzy”.

Zabieg taki może okazać się kluczowym elementem transakcji, gdyż jak do tej pory kluby nie osiągnęły porozumienia co do ceny francuskiego pomocnika. W związku z tym włoscy działacze mieli się już skontaktować ze środowiskiem piłkarza, aby wyrazić swoje zainteresowanie. Istotnym pozostaje, że sam Cancelo może być skłonny do odejścia.

Ma to uzasadnienie w fakcie, iż sam piłkarz czuje się obrońcą i to na tej pozycji chce się dalej rozwijać, natomiast Marcelino widzi w nim skrzydłowego. Szkoleniowiec dał to jasno do zrozumienia, zaznaczając też, że na boku defensywy pierwszym wyborem jest dla niego Martín Montoya. Obie strony mogą więc mieć interes w transferze — klub obniży cenę Kondogbii, a zawodnik zrobi kolejny krok naprzód w karierze.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE
1. pedro916.08.2017; 15:09
Trudno sobie wyobrazić trudniejsze negocjacje niż te z Interem: klub z bogatą historią, wielkimi aspiracjami, właścicielami z Chin i trenerem nie uznającym sprzeciwu.
Wszystko wskazywało na to, że transfer Murillo jest zamknięty, ale Inter zablokował jego sprzedaż za sprawą Spalletiego Za swoją „rebelię” (nie pojawił się na treningu) klub nałożył na niego karę w wys. 200 tys. euro!!!!! Oczekuje za Kondogbię 30 mln euro. Co godzina to nowina. Ciągle nowe warunki. Huśtawka nastrojów. A teraz pojawia się wątek Cancelo. Być może byłaby to szansa na ostateczne porozumienie między Interem a VCF.
Obserwując postępowanie Interu nie wykluczam takiego scenariusza: wyceniamy Cancelo na 15 mln, a więc płacicie za Kondogbię 15 mln i za Murillo 14 mln (to daleko idące ustępstwo, bo początkowo chcieliśmy 15 mln).

Jeśli chodzi o samego Cancelo, chciałby odejść przede wszystkim dlatego, bo popadł w konflikt z kibicami. Marcelino wysoko go ceni.
2. pedro916.08.2017; 15:11
Rebelia dotyczy oczywiście Kondogbii, nie Murillo.
3. veeq.16.08.2017; 16:03
veeq.Twarde negocjacje ze strony Interu nie powinny robić na nas wrażenia. Cena na Cancelo jest ustalona i albo płacisz, albo do widzenia. Wszelkie ustępstwa w negocjacjach ukazują tylko słabość klubu. A ani Murillo ani Kondogbia nie są takimi perełkami, że mielibyśmy zabiegać o względy Interu.
4. Vicente7316.08.2017; 19:58
Vicente73Makaroniarze kombinują jak źli. Niepoważni w rozmowach biznesowych. Olałbym ich i szanował samego siebie. I tak sezon już jest zmarnowany, więc jeden Murillo czy Kongdobia nie robi różnicy.
5. pedro916.08.2017; 21:01
Vicente, dlaczego sezon jest zmarnowany?

Jak donoszą media prawdopodobnie transfery zostały dopięte: Kondogbia ma być wypożyczony do VCF (opcja wykupu 35 mln), a Cancelo w drugą stronę w tej samej formule(25mln).
Jeśli Inter sprowadzi Mangalę, puści do nas Murillo. Nie za darmo oczywiście.

A tymczasem wybiera się do nas na dłużej Gabriel Paulista.
6. Vicente7316.08.2017; 22:46
Vicente73pedro, uważam, że dopinanie 1/4 składu na 2 dni przed sezonem rokuje tylko źle. Przez pierwsze 10 meczów ludzie będą się poznawać, a przez kolejne 20 zgrywać. To nie może się udać. Takie łapanki dają jedynie efekt w postaci co najwyżej bijatyki z Celtą i Espanyolem o LE. Takie jest moje zdanie.
7. KempesVCF17.08.2017; 09:58
KempesVCFVicente,

ile ja bym dał żeby znowu bić się z Celtą o LE. ;)