VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rusza forumowy typer!

Redakcja, 22.08.2016; 01:21

VII edycja

Jak przed rozpoczęciem każdego sezonu, mamy przyjemność ogłosić, iż z dniem dzisiejszym rozpoczynamy na naszej stronie siódmą edycję forumowego typera. Nagrody funduje sklep piłkarski ISS-sport oferujący oficjalne koszulki piłkarskie VCF.

Zasady tegorocznej edycji forumowego typera nie uległy żadnym zmianom. Przed każdym meczem Valencii na forum pojawi się stosowny temat, w którym możecie obstawić wynik ów spotkania. Wytypowanie dokładnego rezultatu to 3 pkt. na koncie, z kolei samo wskazanie zwycięzcy oznacza zainkasowanie 1 pkt.

W przypadku końcowego remisu, zwycięzcą rozgrywek typera zostaje Forumowicz z większą liczbą dokładnie wytypowanych wyników. Jeśli również tutaj nie będzie można uznać wygranego, tryumfować będzie ten, kto wykaże wyższą aktywność na przestrzeni całego sezonu, czyli obstawi większą ilość spotkań. Przypominamy również, że temat dla typów na dany mecz może założyć każdy i nie trzeba czekać na pojawienie się kogoś z redakcji. Główna nagroda trafi w ręce najskuteczniejszego Forumowicza, z kolei każdy uczestnik zabawy, który wytypuje (niekoniecznie prawidłowo) przynajmniej połowę spotkań weźmie udział w losowaniu drugiej nagrody.

Zobacz na forum: Zasady i klasyfikacja generalna

Zobacz na forum: Valencia vs. Las Palmas

Piłkarz meczu

Podobnie jak przed rokiem odbywać się będzie głosowanie na piłkarza meczu. Tym razem jednak nie będzie miało to miejsca na forum, a pod pomeczowym wstępem każdego spotkania W głosowaniu będzie brać udział pięciu piłkarzy wytypowanych wcześniej przez redakcję. Tytułu wywalczonego przed rokiem broni Jaume Domenech

Piłkarz meczu, miesiąca i roku

Kategoria: Komentarze redakcji | wlasne skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE
1. siarka00722.08.2016; 12:42
Może nareszcie będę obstawiał od początku do końca... :>

Powodzenia wszystkim. ;)
2. mattaj22.08.2016; 12:46
mattajNo ja się w tym roku też pobawię, bo jeszcze nigdy tego nie robiłem.
3. longer22.08.2016; 16:10
longerteż zadebiutuję:) Dobrej zabawy wszystkim