VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mustafi na celowniku Realu i Barcelony

Bartłomiej Płonka, 26.06.2015; 20:07

Informacje niemieckiej prasy

W ostatnich dniach coraz częściej pojawia się temat odejścia z Realu Madryt Sergio Ramosa. Jednym z kandydatów do zastąpienia Hiszpana jest nie tylko Nicolás Otamendi, ale również — powołując się na informacje niemieckiego Bilda — Shkodran Mustafi. Zainteresowanie stoperem przejawić miała także Barcelona.

Informacje potwierdził agent piłkarza. „Tak, Real kontaktował się z nami. Również rozwialiśmy z Barceloną, która jednak może przeprowadzić transfer w zimie” — mówił wspomniany Ali Bulut, dodając — „Na razie nie rozwijamy tego tematu. Shkodran wiele razy mówił, jak szczęśliwy. Ma tutaj kontrakt, gra w wielkim klubie i czeka na występy Lidze Mistrzów”.

W zimie Bild donosił, iż zainteresowanie Mustafim wyraziła chociażby Borussia Dortmund, jednak piłkarz wolał pozostać na Mestalla. Teraz sytuacja jest nieco inna, bowiem nie od dziś wiemy, że zarówno Barcelona, jak i Real lubią polować na zawodników innych czołowych klubów La Liga. Na razie jednak nie wiemy, jakie jest stanowisko samego piłkarza.

Kategoria: Transfery | Bild skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. mattaj26.06.2015; 20:16
mattajNie, nie, nie :] Ja wiem, że to pewnie plota, ale ja w Mustafim pokładam wielkie nadzieje i wydaje mi się, że za niedługo będzie w absolutnym topie.
2. billie26.06.2015; 21:52
billieDla mnie Shkodran jest istotniejszym elementem przyszłosezonowej układanki od samego Otamendiego - z wielu powodów.

Częściowo pogodziłem się już z odejściem Otamendiego - zresztą, po jego wypowiedziach ja, jako kibic tego klubu nie życzyłbym sobie żeby zakładał koszulkę z naszym nietoperzem. Wiadomo, dwudziesty pierwszy wiek, agenci, pieniądze, przekręty ale jak się chcę to twarz również można zachować - nawet uczestnicząc w tym całym gównie. Wystarczy jedno zdanie wypowiedziane prawidłowo - jak w przypadku Mustafiego - wiele razy mówił, że jest tutaj szczęśliwy.

Otamendi niech spierda*a gdzie pieprz rośnie, pogrzeje od czasu do czasu ławę w niebieskim lub czerwonym "manczesterze" to może nabierze chociaż odrobinę pokory. A przy okazji - 50 milionów drogą nie chodzi.

Wracając do Mustafiego - jest młodszy, jest równie kozacki jak Otamendi, jest mocniej przywiązany do klubu - to twarz naszej obrony na lata!
3. mattaj27.06.2015; 00:02
mattajZ tym przywiązaniem to bym nie przesadzał, bo zapewne wystarczy, że ktoś sypnie kasą i się skończy :] Wielu mówiło, że jest u nas szczęśliwym z Otamendim na czele, a jak to się potem skończyło wie każdy.
4. LimaK27.06.2015; 10:24
Mustafi musi zostać. Już jeden filar obrony prawdopodobnie odejdzie z klubu. Wystarczy!