NEWSY: MECZE

Tylko remis na starcie sezonu

Michał Muszyński, 17.08.2019; 21:13

Strata punktów na własne życzenie

Valencia nie zdołała pokonać w sobotni wieczór Realu Sociedad i tylko zremisowała 1:1, mimo dużej przewagi w całym spotkaniu. Goście punkt uratowali w ostatniej minucie meczu wykorzystując rzut karny. Sztuka ta nie udała się z kolei Kevinowi Gameiro, który mógł dać Los Ches dwubramkową przewagę.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (16)

Valencia vs. Real Sociedad — składy

Mateusz Nowacki, 17.08.2019; 18:19

Rodrigo w wyjściowym składzie

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu ekip. Szanse debiutu w podstawowej jedenastce otrzymali Jasper Cillessen oraz Jaume Costa. W ataku obok Kevina Gameiro zobaczymy Rodrigo Moreno.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (1)

Valencia vs. Real Sociedad — zapowiedź

Michał Kosim | Krystian Porębski, 17.08.2019; 15:58

Inauguracja sezonu

Ciężko wyobrazić sobie lepszy start sezonu LaLiga niż zaskakujące zwycięstwo Athletiku nad FC Barceloną po bramce 38-letniego Aritza Aduriza z przewrotki, strzelonej w 89. minucie meczu, w dodatku w jego pierwszym kontakcie z piłką i w ostatnim sezonie kariery. Nie zwalniamy jednak tempa, a już dziś wiele obiecujemy sobie po spotkaniu Valencii z Realem Sociedad.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (2)

Valencia vs. Real Sociedad — powołania

Michał Kosim, 16.08.2019; 22:23

Rodrigo w kadrze VCF na inaugurację sezonu

Prośba Rodrigo o powrót do treningów z racji braku oficjalnej oferty transferu z Atlético Madryt sprawiła, że zawodnik znalazł się w kadrze na mecz z Sociedad. Decyzją Marcelino zabrakło w niej: Mangali, Salvy Ruiza, Medrána, Jasona oraz Sobrino. Kontuzja wykluczy występ Kangina Lee, a kartki z zeszłego sezonu (które jednak zostaną utrzymane) – Parejo i Gayi.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (3)

Inter sięga po Trofeo Naranja

Karol Kotlarz, 10.08.2019; 23:45

Przegrana Valencii po karnych

Seria jedenastek była potrzebna, aby wyłonić triumfatora 48. edycji Trofeo Naranja. Rzuty karne skuteczniej wykonywali zawodnicy Interu i to oni wyjadą z Mestalla z pucharem za wygraną. Regulaminowe 90 minut gry zakończyło się remisem 1:1 po bramkach Solera i Politano z rzutu karnego.

Kategoria: Mecze | własne | LasProvincias | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

Valencia vs. Inter — składy

Mateusz Nowacki, 10.08.2019; 21:21

Zwycięski skład Valencii

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu ekip. Tym razem Marcelino zdecydował się postawić na identyczną jedenastkę, która w maju tego roku zapewniła Valencii Puchar Króla. Czy i tym razem skład okaże się zwycięski?

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (0)

Skromna wygrana na BayArena

Karol Kotlarz, 04.08.2019; 15:57

Bayer Leverkusen – Valencia CF 1:2 (1:1)

Po raz trzeci w trwającej pretemporadzie podopieczni Marcelino pokonali swoich rywali. Tym razem, po dwóch bramkach w wykonaniu Kevina Gameiro, Los Ches wygrywają z Bayerem. Dla gospodarzy gola z rzutu karnego zdobył Havertz.

Kategoria: Mecze | własne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

Bayer 04 vs. Valencia — składy

Mateusz Nowacki, 04.08.2019; 13:45

Przedostatni sparing

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu ekip. Tym razem w bramce Valencii od pierwszej minuty zagra Cillesen, z kolei duet napastników tworzyć będą Kevin Gameiro i Rodrigo Moreno. Początek spotkania o 14:00.

Porażka z Brighton

Karol Kotlarz, 02.08.2019; 21:54

Drugi przegrany sparing

W czwartym meczu towarzyskim trwającej pretemporady, podopieczni Marcelino musieli uznać wyższość Brighton. Gospodarze wygrywają 2:1 po bramkach Murraya z karnego oraz Duffy’ego. Gola dla Valencii zdobył, kierując piłkę do własnej siatki, obrońca The Albion, Dunk.

Brighton vs. Valencia — składy

Karol Kotlarz, 02.08.2019; 19:56

Czwarty sparing „Nietoperzy”

Znamy już wyjściowe ustawienie Los Ches na spotkanie z Brighton & Hove Albion. Od pierwszych minut Marcelino wysyła na boisko duet Rodrigo-Maxi Gómez, zaś na skrzydłach operować będą Kang-in oraz Czeryszew. Początek spotkania o 20:00.

[01.08.2019; 21:56] » Gayà i Parejo zagrają z Sociedad! [1]
[01.08.2019; 21:20] » Powołania na mecze towarzyskie [4]
[28.07.2019; 22:07] » Valencia górą na Estádio José Alvalade [1]
[28.07.2019; 20:34] » Sporting vs. Valencia – składy [0]
[23.07.2019; 20:20] » Pierwsza wygrana w pretemporadzie [0]
[23.07.2019; 18:14] » Sion vs. Valencia — składy [0]
[20.07.2019; 19:15] » Porażka w pierwszym sparingu [5]
[20.07.2019; 17:13] » Valencia vs. Monaco — składy [0]