VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

NEWSY: WYWIADY

Prezydent Celty o wymianie Gómez-Mina

Michał Kosim, 23.06.2019; 17:52

„Możemy negocjować, ale jak równy z równym”

Odejście Maxiego Gómeza z Celty w tym okienku transferowym jest przesądzone. Celestes nie zamierzają jednak tanio sprzedać swojego snajpera, o czym zapewnił prezydent klubu, Carlos Mouriño. Przyznał on, że Valencia poinformowała obecny klub 22-latka o porozumieniu z samym zawodnikiem. Zapewnił jednak: „nie oddamy Maxiego w prezencie”.

Kategoria: Wywiady | Cadena SER | El Desmarque skomentuj Skomentuj (0)

Marcelino: „Nie chcemy mieć szerokiej kadry”

Michał Kosim, 16.06.2019; 01:26

Wywiad dla AS-a – część II

W drugiej części wywiadu z AS-em Marcelino w znacznym stopniu skupił się na konkretnych nazwiskach, jak Rodrigo, Neto, Czeryszew, Manu Vallejo, Jorge Sáenz, Jason, Mariano Díaz, Maxi Gómez czy Denis Suárez. Zdradził także czy Guedes i Ferran zmienią swoje pozycje, wytłumaczył czemu sięga po graczy, których trenował w innych klubach czy został zapytany o swoją przyszłość w Valencii.

Kategoria: Wywiady | AS skomentuj Skomentuj (0)

Marcelino: „Czułem wsparcie piłkarzy”

Michał Kosim, 11.06.2019; 23:21

Wywiad dla AS-a – część I

Valencia zakończyła sezon w wielkim stylu. Awans do Ligi Mistrzów i triumf w Pucharze Króla były zwieńczeniem trudnego roku i nagrodą za cierpliwość zarządu względem Marcelino. Trener Los Ches skorzystał z chwili wytchnienia i udał się do rodzinnej Asturii, gdzie porozmawiał z Conrado Valle m.in. o swoich początkach trenerskich, Copa del Rey, kierunku, w jakim zmierza Valencia, relacji z Mateu Alemanym, cechach przywódczych Parejo czy przyszłości Rodrigo.

Kategoria: Wywiady | AS skomentuj Skomentuj (4)

Konferencja Mateu Alemany'ego (część II)

Michał Muszyński, 01.06.2019; 00:13

Druga część spotkania dyrektora generalnego Valencii z mediami

Dyrektor drużyny ze stolicy Lewantu na spotkaniu z przedstawicielami mediów poruszył tematy przyszłości na Mestalla m.in. Neto, Garaya czy Miny, kwestii Nuevo Mestalla, a także swojej przyszłości w drużynie „Nietoperzy”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

Konferencja Mateu Alemany’ego (część I)

Michał Muszyński, 31.05.2019; 11:16

Dyrektor generalny Valencii o sprawach bieżących

Mateu Alemany na środowej konferencji prasowej w Centrum Mediów Miasteczka Sportu w Paternie dokonał oceny minionego sezonu w wykonaniu Valencii, a także odniósł się do zbliżającego się okienka transferowego. Alemany poruszył temat m.in. rzekomego ustawiania meczów w LaLiga, a także przyszłości Rodrigo czy Cherysheva.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)