VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Navarro wróci na Osasunę?

Kamil Guziak, 09.12.2010; 15:56

Raport z treningu

Po dniu wolnego, który dał piłkarzom Valencii Emery, cześć z nich wróciła do treningów, przygotowując się do poniedziałkowej potyczki z Osasuną. Na porannym treningu pojawili się m.in. gracze rezerw: Joel oraz Alcácer.

Na zaproponowanej przez Unaia Emery'ego dobrowolnej sesji treningowej na boiskach Ciudad Deportiva w Paternie zjawili się dziś rano: César, Tino Costa, Feghouli, Banega, Soldado, Mathieu, Vicente, David Navarro, Stankevicius oraz Topal. W związku z rozegranym we wtorek spotkaniem przeciwko Manchesterowi United, w treningu nie wzięła udziału blisko połowa zawodników, którzy dostali czas na regenerację.

Jeśli chodzi o kontuzjowanych, w Paternie zjawił się Mehmet Topal, który intensywnie pracuje, by wkrótce powrócić na boisko. Stan jego zdrowia ulega poprawie, jednak zawodnik ten nie wystąpi w najbliższym meczu z Osasuną. Sam pomocnik wyraża nadzieję, że pojawi się w składzie meczowym w jednym z kolejnych spotkań ligowych.

Również Chori Domínguez, który z powodu urazu został zdjęty z boiska w 53. minucie spotkania z United, nie brał udziału w treningu. W piątek bowiem podda się on szczegółowym badaniom i testom, które określą dokładny zakres odniesionej szkody.

Kolejny rekonwalescent - Miguel Ángel Moyà kontynuuje proces leczenia odniesionego urazu. Możliwe jest, że wkrótce rozpocznie on treningi. Nie jest to jednak na tyle pilne, by ryzykować zdrowie piłkarza, zwłaszcza w obliczu znakomicie spisującego się w bramce Guaity oraz powracającego do pełni sił Césara.

Dobrą wiadomością jest powrót Davida Navarro, który powinien być gotowy na poniedziałek, kiedy to Valencia podejmować będzie ekipę Osasuny.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.