Przełamanie na Mestalla

Wojciech Ciuraj, 31.10.2021; 10:10

Upragnione zwycięstwo

Podopieczni José Bordalása dzięki twardej grze i współpracy pokonali Villarreal, przełamując tym samym serię 7 meczów bez zwycięstwa. Bramki dla Valencii zdobywali Hugo Guillamón i Carlos Soler.

Więcej wkrótce

Kategoria: Mecze | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

1. LimaK31.10.2021; 10:51
W końcu!

AMUNT VALENCIA! :)
2. Mico31.10.2021; 14:29
MicoSłaba Valencia, jeszcze słabszy Villarreal.

Może mi się wydaję, ale gdy w pierwszej połowie kamera pokazywała Bordalasa to na jego twarzy było widać zupełne zrezygnowanie, tak jakby już nawet się nie łudził że z tej ekipy uda się ulepić coś porządnego.
Nie dziwię mu się - gracze Valencii po raz kolejny grali wolno, przewidywalnie i bez walki. Szczęście w nieszczęściu - Villarreal jakimś cudem był jeszcze gorszy.
Wydawało mi się, że piłkarzom nieszczególnie zależy, po prostu. Pod koniec pierwszej połowy Guillamon strzela na 1:0 i co robią piłkarze? Cieszą się jak małe dzieci z tej bramki. Nic już z tego nie rozumiem.
Zacząłem się zastanawiać czy piłkarze na pewno dogadują się z Bordalasem, a może to wina kiepskiego przygotowania fizycznego? Jeszcze nie ma listopada, więc ciężko uwierzyć że piłkarze już mogliby być zajechani.
A może to wszystko tylko mi się wydaje i jesteśmy po prostu w małym kryzysie, a nasz mister niedługo to ogarnie i Valencia zacznie grać jak na początku sezonu. Oby :)

Nie będę się pastwił nad żadnym graczem, ale muszę przyznać że Guillamon wygląda bardzo dobrze na nowej pozycji i super zachował się przy bramce. Brawo.

Oby z Paulistą było wszystko ok, bo inaczej sami wiecie co to oznacza... :)

3. staste7705.11.2021; 08:41
staste77Wynik lepszy niż gra. Cieszy, że nie straciliśmy bramki. To chyba teraz jest priorytet, żeby odbudować grę obronną.