sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Porozumienie w sprawie Alderete

Wojciech Ciuraj, 09.07.2021; 13:36

Pierwszy tegoroczny transfer

Valencia doszła do porozumienia z Herthą Berlin w sprawie wypożyczenia Omara Alderete. Paragwajski stoper będzie pierwszym wzmocnieniem zespołu Bordalása.

Po trudnych negocjacjach włodarzom klubu udało się spełnić pierwszą obietnicę daną trenerowi. Lewonożny stoper był jednym z priorytetów José Bordalása i Omar Alderete był jego pierwszym wyborem. Paragwajczyk wpadł w oko szkoleniowcowi pochodzącemu z Alicante jeszcze podczas pracy w Getafe. Alderete był wówczas zawodnikiem szwajcarskiego FC Basel. Coronie udało się wypracować warunki transferu akceptowalne zarówno dla Herthy jak i...Petera Lima. Omar Alderete zasili Valencię na mocy rocznego wypożyczenia z obowiązkowym wykupem za 7.5 mln € w przypadku awansu do europejskich pucharów.

Wedle informacji prasowych niebawem ma dojść do oficjalnego ogłoszenia transferu. 25-letni stoper, który do niedawna przebywał wraz ze swoją kadrą na turnieju Copa America, postanowił skrócić urlop by jak najszybciej rozpocząć pracę pod okiem José Bordalása.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK09.07.2021; 14:02
Czas pokaże czy to faktycznie wzmocnienie, czy tylko uzupełnienie kadry.

Oby był wzmocnieniem ;)