VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Celades: „To niesprawiedliwy wynik”

Mateusz Nowacki, 20.02.2020; 18:03

Pomeczowa konferencja trenera

Na pomeczowej konferencji prasowej Albert Celades opowiedział m.in. co jego zdaniem przyczyniło się do porażki. Trener Valencii CF zapewnił także, że awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów jest wciąż możliwy.

O meczu

Wiedzieliśmy o potencjale ofensywnym naszych przeciwników i to prawda, że nie możemy popełniać aż tylu błędów w defensywie, ale ostatecznie kluczem był nasz brak skuteczności. Rezultat jest ogromny i nie odzwierciedla tego co wydarzyło się na boisku.

O powstrzymywaniu kontrataków

Gdybyśmy zdołali strzelić bramki to wszystko by się zmieniło. Staraliśmy się powstrzymywać kontrataki, zwłaszcza w pierwszej połowie. Od słabej postawy w defensywie po brak naszej skuteczności, to wszystko wpłynęło na wynik. Mieliśmy bardzo klarowne szanse zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie. Nie przesadzając moglibyśmy strzelić cztery bramki i wszystko wyglądałoby inaczej. Byli bardzo skuteczni, strzelili cztery gole, a my trafiliśmy tylko raz przy wielu stworzonych przez nas okazjach.

O rewanżu na Mestalla

Gdy nadejdzie czas na rewanż to będziemy do niego bardzo dobrze przygotowani. Jesteśmy silniejsi w domu, dzięki wsparciu naszych kibiców. Musimy sprostać spotkaniu z najlepszą możliwie mentalnością tak, aby awansować.

O szansach na powrót

Nie uważam, że nasz awans należy rozpatrywać w kategorii cudu, powrót jest możliwy. To bardzo niesprawiedliwy wynik, jeśli porównać go do tego co widzieliśmy na boisku. Gdybyśmy byli bardziej spokojni przed bramką, wynik mógłby być inny. Teraz musimy dobrze przygotować się na rewanż na Mestalla.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Volson20.02.2020; 20:54
Piłka nie jest sprawiedliwa, a gdybanie to Celades powinien zostawić dziennikarzom.