VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Munas Dabbur trafi do Valencii?

Wojciech Ciuraj, 12.01.2019; 10:21

Izraelczyk opcją rezerwową

Do długiej listy potencjalnych wzmocnień w linii ataku dołączył nowy zawodnik. Hiszpańskie i izraelskie media są zgodne co do zainteresowania piłkarzem Salzburga – Munasem Dabburem.

Analizując statystyki dotychczasowej kariery piłkarza z Bliskiego Wschodu, łatwo dojść do wniosku, że gwarantuje on to, czego Valencii potrzeba najbardziej. Dabbur w każdym klubie, w którym występował wyróżniał się skutecznością. Tylko w obecnym sezonie Izraelczyk zdobył 20 bramek w 30 spotkaniach, z czego połowa trafień miała miejsce w europejskich pucharach. Transfermarkt wycenia izraelskiego snajpera na 15 mln € .

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE
1. LukasZ_NS12.01.2019; 14:03
LukasZ_NSCiekawsza opcja niż Chicharito wiek idealny, żeby na nim jeszcze zarobić w razie czego, może jest ambitny i chciałby coś osiągnąć u nas, Salzburg zawsze walczy w LM/LE raczej nie wychodzą z przekonaniem, że słabsza drużyna jest ciężkim przeciwnikiem jak Marcel;P
2. Marecki3112.01.2019; 15:02
To może wkońcu kogoś kupimy? A nie tylko pojawia się info o tym czy ktoś tam trafi do nas... niby chcemy się wzmocnić a rak naprawde nic się nie dzieje I spadamy w dół a czas leci.