VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Neto nie miał wiele pracy w całym meczu”

Michał Muszyński, 08.10.2018; 22:45

Garay o meczu z FC Barceloną

Argentyński defensor Valencii, Ezequiel Garay, który we wczorajszym spotkaniu z Blaugraną zdobył bramkę, zwrócił uwagę na fakt, iż goście poza zdobytą bramką nie stworzyli sobie dobrych okazji do zdobycia gola.

Trudno się gra w defensywie przeciwko Barcelonie?

Wiedzieliśmy, że gramy z wielkim przeciwnikiem, który w każdym spotkaniu prezentuje wysoki poziom gry. Musimy kontynuować podążanie ścieżką ciężkiej pracy i pokory, która w kolejnych meczach zapewni nam zwycięstwa.

Krok naprzód po przerwie:

W drugiej połowie spotkania graliśmy lepiej, Barcelona często prezentuje tak wysoki poziom, że zmusza cię do głębokiej defensywy, jednak jedyne, na co było ich stać to bramka wyrównująca. Neto nie miał zbyt wielu okazji do interwencji w tym spotkaniu.

Jak opisałbyś twoją sytuację bramkową?

To było długie dośrodkowanie na drugi słupek. Uwolniłem się spod opieki Busquetsa i miałem szczęście, że piłka trafiła do mnie. Reszta była formalnością.

Zespół prezentuje się coraz lepiej w obronie.

Każdy mecz jest ciężki, wszystkie zespoły grają bardzo dobrze, o czym świadczy ścisk w tabeli. Jesteśmy bardzo dobrą drużyną, oddalamy się od dolnych rejonów tabeli i musimy kontynuować naszą dobrą grę.

Kategoria: Wywiady | beIN LaLiga | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.