Powołani na Granadę

Kamil Guziak, 30.09.2011; 15:19

Powrót Paco Alcácera

Remis i porażka - to "osiągnięcia" Valencii w dwóch ostatnich ligowych potyczkach. Cel na jutrzejsze spotkanie jest jasny - zdobycie trzech punktów. Decyzją Emery'ego w szerokiej kadrze meczowej znalazło się dwudziestu zawodników. Największą niespodzianką jest obecność Paco, który zastąpi zawieszonego Aduriza.

W jutrzejszym spotkaniu na pewno nie zobaczymy Topala, który nie jest jeszcze w pełni sił. Kolejnymi nieobecnymi będą pominięci przez trenera Bruno i Dealbert oraz pauzujący za kartki Aduriz i Jordi Alba. Do kadry wracają natomiast Barragán, Tino Costa, a także Ricardo Costa.

Pełna lista powołanych na Granadę:

Bramkarze: Guaita, Diego Alves

Obrońcy: Miguel, Barragán, Rami, Víctor Ruiz, Ricardo Costa, Mathieu

Pomocnicy: Albelda, Maduro, Tino Costa, Éver, Parejo, Piatti, Pablo, Feghouli

Napastnicy: Canales, Jonas, Alcácer, Soldado

Kategoria: Mecze | Superdeporte skomentuj Skomentuj (32)

Jonas Paco
Jeśli Canales będzie grał jak z chelsea to Paco (jeśli dobrze zagra) strzeli hat-tricka
3. woker18230.09.2011; 15:41
woker182Tak Vicente, ogólnie proponuje zagrać tylko tymi co w tym sezonie nie zagrali ani jednego meczu, wtedy przegramy. A ten mecz musimy wygrać. Dlatego piłkarze kluczowi zagrać muszą, aczkolwiek jak najbardziej jestem za wystawieniem Paco od pierwszych minut. Na pewno jednak nie zgodze się z tym, żeby pół składu zajmowali piłkarze nie grający do tej pory...
4. Old Wardrober30.09.2011; 15:41
Guaita powinien zostać na bramce. To prawda, że Alves z Chelsea miał świetny występ, ale moim zdaniem na razie jeszcze nadal Guaita w PD, a Alves w LM.

9. arrr30.09.2011; 17:39
arrrZgadzam się z propozycją Haribo ws składu.
Guaita i Alves muszą rywalizować to zawsze wychodzi na dobre dla drużyny. Najlepszym przykładem jest starcie z Chelsea.
Dla Paco to wyśmienita okazja aby wygryźć Aduriza, co uważam za kwestię czasu.
10. Varow30.09.2011; 18:23
Super,że jest Paco. Dałbym mu szansę od 60minuty za Soldado
11. Zzagg30.09.2011; 18:54
Licze że załatwimy sobie 3 pkt juz po I polowie zeby młodzian mogł połówke zagrać, a przynajmniej to 30 minut.
12. ruben12330.09.2011; 19:57
Dać szansę Paco, bo jakość w ofensywie kuleje.

I nie wiem czy w takim meczu nie powinniśmy dać odpocząć Ramiemu lub/i Ruizowi. Chłopaki będą grać baardzo często w tym sezonie.
13. VdV2330.09.2011; 20:05
VdV23Tymczasem w Realu Sociedad...hehe

14. KilyVCF30.09.2011; 20:23
KilyVCFGuaita - Mathieu, Ruiz, Rami, Barragan - Maduro, Parejo - Piatti, Canales, Feghouli - Alcacer.

Granada to już naprawdę najprostszy rywal i to na Mestalla.
Z kim jak nie z nimi dawać szanse.
Guaita powinien bronić w lidze a Alves w LM i CDR, z wyłączeniem takich meczów jak FCB czy Real gdzie powinien bronić Brazylijczyk.
Niestety z Barcą i w Sevilli bronił Hiszpan.
Widać Emery twardo trzyma się swoich postanowień (zakładam że jest plan że poza wszystko poza PD broni Alves)
15. BartekVCF730.09.2011; 22:15
Granada to rywal z którym powinny być trzy punkty jakim kolwiek składem zagralibyśmy. Myśle że wygramy ze 3:0.

18. Silva16#01.10.2011; 10:18
Silva16#Mój skład 4-4-2 Diego Alves Miguel Ricardo Costa Ruiz Mathieu Pablo Parejo Banega Piatti Soldado PACO. W drugiej połowie Jonas Canales i Barragan
19. Ashkan01.10.2011; 11:10
Chcecie spalić Paco jak Bernata ? wystarczy jak sobie spokojnie wejdzie w 60 minucie :)
20. los ches01.10.2011; 11:21
los chesRicardo Costa powinien zagrać. Przeciwnik nie jest mocny.
A razie nieobecności Ruiza bądź Ramiego z powodu kartek bądź kontuzji to bedzie miał zaliczonych kilka minut.
Najgorszy to nie ograny zawodnik.

Paco tak samo od początku.
Jeżeli pomocnicy bedą dobrze dogrywac to i on strzeli, Soldado nie jest potrzebny.On też musi sporo zepsuć aby coś strzelić.
Myśle, że jak najbardziej sobie poradzi.

21. fischerVCF01.10.2011; 15:35
fischerVCFwedług Superdeporte wyjdziemy w składzie:
Guaita, Mathieu, Ruiz, Rami, Miguel, Albelda, Ever, Canales, Jonas, Piatti, Soldado
szkoda, bo ja bym chetnie zobaczył taki skład:
Alves, Mathieu, Ruiz, Costa, Miguel, Ever, Parejo, Alba, Jonas, Canales, Paco ;)
22. fischerVCF01.10.2011; 15:37
fischerVCFbłąd w moim składzie, zamiast Canalese Pablo Piatti ;)
23. KilyVCF01.10.2011; 15:53
KilyVCFOszalałeś już :) Jaki Alba ? Kto czerwień z Putą zarobił ?

PS. Mam nadzieję że w końcu wygramy dwoma bramkami chociaż.
24. lasio01.10.2011; 16:10
dajcie spokój już z tym Paco w pierwszym składzie. niespełnione pilkarskie marzenia z dzieciństwa czy jak? wszystko w swoim czasie. niech wejdzie w drugiej połowie w ~60tej minucie przy stanie np. 2:0 po to by miał ten zakres tolerancji na zepsucie kilku sytuacji, a nie od razu od pierwszej połowy tylko dlatego bo... no właśnie, dlaczego? bo utalentowany? ale też młody i nieograny, pamiętajmy o tym
25. Matito01.10.2011; 16:50
lasio
On nic nie zepsuje jeszcze dołoży 2 bramki :)
26. Adrian_VcF01.10.2011; 17:10
Adrian_VcFJeśli wygramy- a innego scenariusza nie przewiduje, to mamy szanse na objecie dzis fotelu lidera, jesli oczywiscie malaga nie wygra swojego meczu. Dlatego 3 pkt sa konieczne, walczmy o lige bo wbrew pozorom i pozycji jaka aktualnie zajmujemy nasza sytuacja jest swietna do walki o czolowe lokaty , mamy FCB Atleti i Seville za soba na Pizjuan, wiec nalezy rzetelnie ogrywac ogorkow ligowych a kto wie kto wie moze bedzie cos wiecej niz 3 pozycja ;-) przynajmniej na jakis czas
27. Adrian_VcF01.10.2011; 17:11
Adrian_VcFTak wogole poraz pierwszy od bardzo dawna przewiduje gladkie 3-0 dla VCF
28. kwmscmusic01.10.2011; 17:56
kwmscmusicJeśli Paco zagra od pierwszych minut będę zawiedziony (no chyba że będzie wiodącą postacią w tym meczu /w co nie wierzę/ wtedy przyznam się do błędu )
29. fischerVCF01.10.2011; 18:22
fischerVCFwybacz Kily zapomniałem, ale to przez miłość jaką do niego czuje :D :D
30. Fuh01.10.2011; 19:24
FuhGuaita; Miguel, Rami, Víctor Ruiz, Mathieu; Maduro, Éver; Pablo, Canales, Piatti; Soldado.
31. Maciek_198501.10.2011; 19:30
Maciek_1985Nie ma co dyskutować kto powinien dziś bronić bo jak się mamy bić o podium to sorry ale z Grenadą powinniśmy wygrać bez bramkarza.
Skład ok, może małą niespodzianką jest Maduro, ale w sumie jak nie z nimi to z kim ma grać. Trochę wypadłem z tematu "Mehmet Topal" - on jest kontuzjowany od czasu tej swojej wywrotki na piłce (już nawet nie pamiętam w jakim to meczu było)???
32. Venithil01.10.2011; 19:31
Po co Canales??? :?

Nie, czekajcie, po co Maduro? o.O

Ogółem to trochę się zawiodłem, liczyłem, że Emery zrobi jakąś rotację, tymczasem wychodzi w zasadzie żelazny skład z 2 tylko zmianami, z czego jedna jest spowodowana kontuzją...

Mam nadzieję, że czkawką nam się nie odbije poleganie tylko na duecie RuRa, i że Paco dostanie jakieś minuty.

Btw. Fabregas kontuzjowany. Guardiola ich zajechał czy siły wyższe karzą Katalonię za pychę i aktorstwo?