NEWSY: MECZE

Spektakularne zwycięstwo z Malagą

Bartłomiej Płonka, 19.09.2017; 22:23

La Manita!

Valencia rozgromiła Malagę 5:0 i pewnie obroniła twierdzę Mestalla. Gospodarze do przerwy prowadzili po golu Santiego Miny, ale do prawdziwej goleady doszło po zmianie stron. Wówczas hat-tricka klastycznego skompletował Simone Zaza, a w końcówce gości dobił Rodrigo Moreno. Podopieczni Marcelino po pięciu kolejkach pozostają niepokonani!

Kategoria: Mecze | wlasne skomentuj Skomentuj (6)

Valencia vs. Málaga — składy

Karol Kotlarz, 19.09.2017; 19:12

Zmiany Marcelino

Szkoleniowiec Valencii zdecydował, że w podstawowej jedenastce zajdzie kilka zmian w porównaniu do poprzedniego meczu. Na środku defensywy zobaczymy duet Murillo-Gabriel, na lewej obronie zaprezentuje się Lato, na lewym skrzydle szansę dostał Guedes, zaś do linii ataku wraca Zaza. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (3)

Valencia vs. Málaga — zapowiedź

Krystian Porębski, 19.09.2017; 19:01

Pierwsza kolejka w środku tygodnia

Zanim opadły emocje po spotkaniu z Levante, czas na kolejne starcie „Nietoperzy”. Tym razem na drodze ekipy prowadzonej przez Marcelino staje Malaga.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

Valencia vs. Málaga — powołania

Michał Kosim, 18.09.2017; 23:30

Vezo i Nacho Gil poza kadrą

Już we wtorek Valencię czeka pierwszy pojedynek odbywający się w środku tygodnia w tym sezonie. Marcelino ogłosił listę 18 zawodników, którzy będą mieli okazję występu przeciwko przedostatniej w ligowej tabeli Máladze.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (5)

Podział punktów w pojedynku derbowym

Bartłomiej Płonka, 16.09.2017; 15:10

Bezkrólewie w Walencji

Pierwsze od 1,5 roku derby miasta przeciwko Levante zakończyły się podziałem punktów. Los Ches objęli prowadzenie po trafieniu Rodrigo Moreno w 31. minucie, jednak radość przyjezdnych nie trwała długo i jeszcze w pierwszej połowie do remisu doprowadził Bardhi. Po zmianie stron wynik nie uległ zmianie i obie drużyny zanotowały trzeci remis z rzędu

Kategoria: Mecze | wlasne skomentuj Skomentuj (14)