NEWSY: MECZE

Kolejny remis w sezonie

Bartłomiej Płonka, 07.10.2018; 23:12

Valencia 1:1 (1:1) Barcelona

W meczu 8. kolejki La Liga Valencia ponownie podzieliła się punktami z przeciwnikiem. Tym razem Los Ches zremisowali 1:1 z Barceloną, chociaż bardzo szybko objęli prowadzenie po trafieniu Ezequiela Garaya. Kilkanaście minut później przyjezdni zdobyli bramkę za sprawą Leo Messiego, a wynik już do końca nie uległ zmianie.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (16)

Valencia vs. Barcelona — składy

Bartłomiej Płonka, 07.10.2018; 20:18

Batshuayi & Gameiro w ataku

Rodrigo Moreno rozpocznie na ławce spotkanie z Barceloną. Marcelino zdecydował,że od pierwszych minut będziemy oglądać duet atakujących Michy Batshuayi & Kevin Gameiro. Względem meczu z Manchesterem do jedenastki wskoczył Soler, który zajmie miejsce Coquelina.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (0)

Valencia vs. Barcelona — zapowiedź

Michał Kosim | Krystian Porębski, 07.10.2018; 18:52

Hit kolejki na Mestalla

Ciężko uwierzyć, ale Valencia w zeszłej kolejce odniosła dopiero pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując na Anoeta Real Sociedad i wciąż nie wygrała na Mestalla w 18/19. Choć Barcelona jest liderem ligi to zdobycie zaledwie 14 na 21 możliwych punktów oraz nierówna gra nie podobają się kibicom, z których niektórzy już teraz chcieliby zwolnienia doskonale znanego na Mestalla Ernesto Valverde. Czeka nas więc arcyważny dla obu ekip pojedynek.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

Valencia vs. Barcelona — powołania

Bartłomiej Płonka, 06.10.2018; 23:19

Gayà na liście

Poznaliśmy listę zawodników powołanych na niedzielne spotkanie z Barceloną. W kadrze znalazł się Jose Gayà, którego występ stał pod znakiem zapytania. Trener pominął Vezo, Diakhaby`ego, Racicia, Ferrana oraz kontuzjowanego Santiego Minę.

Kategoria: Mecze | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (8)

Plan minimum wykonany

Bartłomiej Płonka, 02.10.2018; 23:13

Remis na Old Trafford

Podopieczni Marcelino wybrali się do Anglii z planem minimum, by nie przegrać z miejscowym Manchesterem. Przyjezdni zrealizowali swój cel, jednak po spotkaniu z pewnością pozostaje spory niedosyt, bowiem "Czerwone Diabły" nie zaprezentowały nic szczególnego i z całego pojedynku można było wycisnąć znacznie więcej.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (21)