NEWSY: MECZE

Valencia vs. Alavés — zapowiedź

Krystian Porębski, 17.01.2018; 14:13

Rotacje, rotacje... i Dani Parejo

Natłok meczów w pierwszym miesiącu roku wymusza na Marcelino pewne rotacje. Nie dotyczą one jednak wszystkich zawodników. Czy taka taktyka będzie odpowiednia na ekipę z kraju Basków?

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

Valencia vs. Alavés — powołania

Michał Kosim, 16.01.2018; 21:40

Batalia o półfinał CdR

Poznaliśmy zestawienie 18 zawodników, którzy już w środę będą mieli okazję wystąpić w pierwszym pojedynku 1/4 finału Pucharu Króla przeciwko Alavés. Decyzją Marcelino poza listą znaleźli się Lato i Nacho Vidal, Soler i Murillo wciąż dochodzą do pełni sił, natomiast Ferrán dostał pierwsze powołanie z reprezentacji Hiszpanii U-19 na mecz z Włochami (17.01).

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

El Riazor zdobyte po pięciu latach

Bartłomiej Płonka, 13.01.2018; 22:50

Los Ches umacniają się na pudle

Valencia pokonała w La Corunii miejscowe Deportivo 2:1 po trafieniach Goncalo Guedesa i Rodrigo Moreno! Niewiele brakowało, a podopieczni Marcelino straciliby zwycięstwo, bowiem w ostatniej minucie znakomitą szansę na wyrównanie zmarnował Adrian. Ostatecznie jednak, po kilku sezonach przerwy, Blanquinegros zdobyli El Riazor i zwiększyli przewagę nad czwartym w tabeli Realem.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (25)

Deportivo vs. Valencia — składy

Karol Kotlarz, 13.01.2018; 19:56

Debiut Coquelina

Znamy już wyjściowe ustawienie Valencii na wyjazdowy mecz z Deportivo. Od pierwszych minut zagra nowy nabytek klubu, Francis Coquelin. Od początku zaprezentują się ponadto Maksimović, Mina i Vezo. Początek spotkania o 20:45.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (4)