NEWSY: MECZE

O krok od comebacku

Michał Kosim, 26.04.2017; 22:41

Valencia 2:3 (0:2) Real Sociedad

Ciężko było dziwić się kibicom wychodzącym ze stadionu, gdy po bramce samobójczej Diego Alvesa z 1. minuty i trafieniu z rzutu karnego Williana José po kuriozalnym faulu Siqueiry Real Sociedad dorzucił trzecie trafienie. Nie był to jednak koniec emocji, choć finalnie Valencii nie udało się już odrobić straty.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (3)

Valencia vs. Real Sociedad — składy

Mariusz Mielnik, 26.04.2017; 19:50

Powrót Naniego

W meczu z Realem Sociedad Voro wprowadził kilka zmian. Pauzujących za kartki Parejo i Mangalę zastąpią: Orellana oraz Santos. Od pierwszych minut na lewym skrzydle zobaczymy Naniego, do środka ataku wraca Zaza a zamiast Toniego Lato na lewej obronie zagra Siqueira.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (0)

Valencia vs. Real Sociedad — zapowiedź

Krystian Porębski, 26.04.2017; 18:36

Powstrzymać Williana José

Chwalenie Valencii i jej piłkarzy powinno zostać zabronione. Kiedy tylko ekipa zasłuży na kilka ciepłych słów, pojawia się wpadka, jak ta z meczu z Malagą. Jak będzie tym razem, w starciu, na które z pewnością Mestalla czekało z niecierpliwością?

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

Valencia vs. Real Sociedad — powołania

Mariusz Mielnik, 25.04.2017; 21:06

Braki w kadrze

Ogłoszono listę powołanych na domowy mecz z Realem Sociedad. Garay, pomimo odniesionej w ostatnim meczu kontuzji, otrzymał powołanie. Z powodu urazów nie zobaczymy Abdennoura, Gayi oraz Rodrigo. Ilość otrzymanych kartek wykluczyła powołanie Mangali oraz Parejo.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (2)

Porażka na La Rosaleda

Mariusz Mielnik | Bartłomiej Płonka, 22.04.2017; 15:05

Malaga 2:0 (2:0) Valencia

Jedenastka Voro w niezbyt emocjonującym spotkaniu nie była w stanie zagrozić bramce gospodarzy i w efekcie przegrała wyjazdowe spotkanie z Malagą 2:0 po golach Recio i Sandro. Seria czterech meczy bez porażki została przerwana.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (5)

[22.04.2017; 12:18] » Malaga vs. Valencia — składy [0]
[22.04.2017; 02:37] » Malaga vs. Valencia — zapowiedź [0]
[21.04.2017; 12:58] » Malaga vs. Valencia — powołania [0]
[16.04.2017; 18:19] » Remis po nudnym meczu [3]
[16.04.2017; 15:26] » Valencia vs. Sevilla — składy [0]
[16.04.2017; 13:21] » Valencia vs. Sevilla — zapowiedź [0]
[15.04.2017; 16:39] » Valencia vs. Sevilla — powołania [1]