VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

NEWSY: MECZE

Punkt uratowany w końcówce

Bartłomiej Płonka | Karol Kotlarz, 08.12.2018; 18:37

Z Sevillą na remis

Pomimo dobrej postawy w pierwszej połowie, Valencii nie udało się pokonać Sevilli przed własną publicznością. Mecz zakończył się podziałem punktów. Bramkę dla gości zdobył Sarabia, wyrównał zaś Diakhaby w doliczonym czasie gry.

Kategoria: Mecze | własne | LasProvincias skomentuj Skomentuj (15)

Valencia vs. Sevilla — składy

Mateusz Nowacki, 08.12.2018; 15:18

Rodrigo u boku Miny

Poznaliśmy skład Valencii na spotkanie z Sevilla. Marcelino dokonał jedynie jednej zmiany względem ostatniego ligowego spotkania. W miejsce kontuzjowanego Gameiro, pojawi się Rodrigo Moreno.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (1)

Valencia vs. Sevilla — zapowiedź

Michał Kosim | Krystian Porębski, 08.12.2018; 14:36

Wszystko albo nic

W Valencii wszyscy – od piłkarzy i trenera po Anila Murthy’ego czy Mateu Alemany’ego – wiedzą: mecz z Sevillą może albo przywrócić Los Ches do walki o lokatę premiowaną grą w Lidze Mistrzów, albo niemal pogrzebać wiarę w powtórzenie sukcesu z zeszłego sezonu i zakończenie sezonu w top 4. Z racji na ciężar gatunkowy śmiem twierdzić, że to jedno z najważniejszych dotychczasowych spotkań całej LaLiga.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

Valencia vs. Sevilla — powołania

Michał Kosim, 08.12.2018; 00:30

Rodrigo i Guedes na pokładzie

Najważniejszą informacją w kwestii powołań Valencii na sobotni mecz z Sevillą jest obecność na liście Rodrigo i Guedesa, którzy do ostatniej chwili walczyli o znalezienie się w meczowej osiemnastce. Zabraknie natomiast Gameiro i Murillo (urazy) oraz Vezo i Lato (decyzją trenera).

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

Awans po męczarniach

Bartłomiej Płonka, 04.12.2018; 21:23

Valencia 1:0 Ebro

Podopieczni Marcelino niemiłosiernie męczyli się z Ebro w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Pucharu Króla. Ostatecznie, Los Ches pokonali niżej notowanego rywala 1:0 po trafieniu Michy Batshuayia.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (4)