VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

AMUNT!SHOWW głowach naszych redaktorów zrodził się pomysł na zainteresowanie użytkowników oraz rozruszanie serwisu. Z okazji inauguracji sezonu 2012/2013 prezentujemy wam nowy, walencki projekt. Zapraszamy do odsłuchania premierowego podcastu z udziałem zadeklarowanych valencianistów – „Amunt!Show”.

„Amunt!Show” to jedyny prawdziwie walencki podcast. Razem z byłymi i obecnymi redaktorami będziemy dyskutować na tematy związane z naszym ukochanym klubem, Valencią CF. Pragniemy rozwijać się z każdym kolejnym odcinkiem, więc w przyszłości nie zabraknie urozmaiceń lub gości specjalnych.

Champions League czas - Amunt!Show #6

Prowadzący: Dominik Piechota - Ever.

Rozmówcy: Kamil Kurowski - smoooke; Hubert Jaroś — hubson91; Krystian Porębski — woker182.

Obsługa techniczna: Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Grafika: Mateusz Styś - Ruben; Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Tym razem wychodzimy do was ze specjalnym wydaniem Amunt!SHOW. Dlaczego specjalnym? Otóż dysputowaliśmy na temat jednego z najważniejszych wydarzeń sezonu, czyli - jak to zgrabnie nazwał jeden z redaktorów - o "sprawie paryskiej".

O czym usłyszycie w szóstym odcinku Amunt!SHOW? O powodach porażki w pierwszej batalii, o formie i nastrojach w obu obozach czy o potencjalnym podejściu paryżan. Merytorycznego materiału znajdziecie w nagraniu znacznie więcej. Rozmawialiśmy też o możliwych ustawieniach linii defensywnej, szansach na awans i kluczowych aspektach nadchodzącego rewanżu. Nie zabrakło również tradycyjnego pytania o wytypowanie dokładnego wyniku. Słuchając przygotowanego podcastu, dowiecie się nawet, kto - zdaniem rozmówców - może wkręcić naszego defensora w ziemię i dlaczego tym defensorem będzie Jeremy Mathie

Podsumowanie półrocza - Amunt!Show #5

Prowadzący: Dominik Piechota - Ever.

Rozmówcy: Kamil Kurowski - smoooke; Paweł Szelążek - szelo; Krystian Porębski - woker182.

Obsługa techniczna: Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Grafika: Mateusz Styś - Ruben; Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Wielki, noworoczny powrót Amunt!SHOW! Po długiej przerwie, spowodowanej natłokiem obowiązków u każdego z tworzących, postanowiliśmy przygotować podsumowanie minionego półrocza.

Tym razem głównym tematem naszych debat była sytuacja Valencii na półmetku rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Nasi goście skupili się na podsumowaniu ubiegłego półrocza i poddali krótkiej ocenie obu szkoleniowców, którzy mieli przyjemność prowadzić Valencię przez ten krótki okres czasu.

Athletic i Valencia od podszewki - Amunt!Show #4

Prowadzący: Dominik Piechota - Ever.

Rozmówcy: Szymon Lesiakowski - teLesu; Bartek Płonka - BartekVCF7; Marcin Krasnowski - Joxer.

Obsługa techniczna: Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Grafika: Mateusz Styś - Ruben; Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Athletic, Valencia i tychże dzieje ligowe i europejskie. 4. odcinek walenckiego podcastu już gotowy. Tym razem, prócz kibiców Valencii, udział weń wziął Marcin Krasnowski vel. Joxer - redaktor polskiej strony Athleticu i kibic baskijskiego zespołu.

Wspierani przez debiutujących, Szymona Lesiakowskiego (teLesu) i Marcina Krasnowskiego (Joxer), Bartek Płonka (BartekVCF) i Dominik Piechota (Ever) debatowali na temat sytuacji obu zespołów w Primera Division.

Sezon czas zacząć - Amunt!Show #3

Prowadzący: Dominik Piechota - Ever.

Rozmówcy: Łukasz Korczewski - Viper_pl; Bartek Płonka - BartekVCF7; Kamil Guziak - kamileqq87.

Obsługa techniczna: Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Grafika: Mateusz Styś - Ruben; Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Dominik Piechota, wspomagany przez, znanych z wcześniejszych odsłon, Bartka Płonkę i Łukasza Korczewskiego, oraz debiutującego w naszym gronie, Kamila Guziaka - szerszej widowni znanego jako kamileqq87 - dyskutowali o pierwszych czterech kolejkach Primera Division.

Wobec słabszego startu sezonu w wykonaniu Valencii, lwią część Podcastu poświęciliśmy na postawę walenckiej drużyny. Podopieczni Pellegrino uzbierali, jak dotąd, raptem 5 pkt. i okupują 11. pozycję w tabeli ligowej. Co spowodowało tak słaby wynik? Czy jest to kwestia niełatwego kalendarza, czy może zawiniła nieodpowiednio dobrana taktyka i błędy indywidualne?

Zbliża się Liga Mistrzów - Amunt!Show #2

Prowadzący: Dominik Piechota - Ever.

Rozmówcy: Łukasz Korczewski - Viper_pl; Bartek Płonka - BartekVCF7; Artur Szczygielski - Zakkusu.

Obsługa techniczna: Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Grafika: Mateusz Styś - Ruben; Arkadiusz Bryzik - Nevan.

Chociaż premierowe nagranie spotkało się z bardzo zróżnicowanymi opiniami, to postanowiliśmy nie załamywać się, lecz dalej kontynuować naszą wspólną ideę. Prezentujemy Wam kolejny odcinek walenckiego podcastu, tym razem poświęcony losowaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA 2012/2013!

Prowadzący, Dominik Piechota, debatował z sympatykami "Nietoperzy" na temat Bayernu Monachium, Lille OSC oraz Bate Borysów. Dyskusja została poświęcona bezpośrednim rywalom oraz szansom na awans do fazy pucharowej. Nie zabrakło także podsumowania innych grup elitarnej Champions League. Poświęciliśmy kilka minut na przedstawienie swoich faworytów w tegorocznych rozgrywkach. Na zakończenie padło parę słów o niedzielnym pojedynku na Camp Nou. Przedsmakiem emocji w Lidze Mistrzów będzie starcie z europejskim potentatem - FC Barceloną.

Amunt!Show #1 – zapowiedź meczu z Realem Madryt

Prowadzący: Dominik Piechota – Ever.

Rozmówcy: Tomek Merchut – Ediss; Bartek Płonka – BartekVCF7; Dawid Siedzik – Siedzik.

Obsługa techniczna: Arkadiusz Bryzik – Nevan.

Grafika: Mateusz Styś – Ruben.

Premierowy, debiutancki podcast jest zapowiedzią inauguracyjnego meczu Primera División. Na Estadio Santiago Bernabéu walencki klub musi stanąć w szranki z mistrzem kraju, Realem Madryt. Prowadzący, Dominik Piechota, razem z innymi sympatykami „Nietoperzy”– Tomkiem Merchutem, Bartkiem Płonką i Dawidem Siedzikiem – wprowadzą was w klimat niedzielnego pojedynku. Głównym tematem pierwszego odcinka „Amunt!Show” będą zmiany Realu względem ubiegłego roku, poprzednie spotkania, awizowane składy oraz szanse naszej drużyny na zwycięstwo.

Zachęcamy wszystkich użytkowników do przesłuchania efektów naszych starań, a także do obiektywnej oceny. Chociaż premierowy podcast przekroczył nasze oczekiwania czasowe, to w przyszłości postaramy się o bardziej precyzyjne i konkretne dywagacje. Jeszcze raz prosimy wszystkich walenckich słuchaczy o opinię. Co wam się podobało? Czego nam zabrakło? Co nowego wprowadzić? Przysyłajcie podpowiedzi na naszą skrzynkę kontaktową. Obecnie posiadamy masę pomysłów i na pewno wprowadzimy je w życie, bo w końcu robimy to tylko i wyłącznie dla Was, najwierniejszych sympatyków Los Ches.