Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 12.12.2015; 01:14

Czterech z pięciu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Bramkę w Pucharze Króla zdobył Fede Cartabia. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Bramkarze

Yoel Rodriguez (Rayo Vallecano) — dwa mecze na koncie Hiszpana w minionym tygodniu. Spotkaniem przeciwko Getafe w Pucharze Króla Yoel zadebiutował w nowym zespole. Debiut okazał się udany — Rayo pokonało rywala 2:0, a wypożyczony z Valencii golkiper zachował czyste konto. Hiszpan stanął między słupkami Rayo również w ligowym spotkaniu z Villarreal, lecz tym razem musiał dwukrotnie wyjmować piłkę z siatki. Mecz zakończył się wygraną El Submarino Amarillo 2:1.

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — 28 minut Hiszpana w spotkaniu z Leganes w Pucharze Króla. Salva nie zagrał jednak na swojej naturalnej pozycji, lewej stronie defensywy, a ustawiony został wyżej, na lewym skrzydle. Mecz zakończył się porażką Granady 1:2. Obrońca nie znalazł się w kadrze swojej drużyny na mecz ligowy z Atlético.

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — spotkanie z Llagosterą w Pucharze Króla Fede rozpoczął od pierwszej minuty, zaś w 81. zszedł z boiska. Argentyńczyk przyczynił się do wygranej (2:1) swojego zespołu, zdobywając bramkę w 61. minucie. Ponadto na koncie Fede znalazła się żółta kartka. Ligowe spotkanie z Sevillą (1:1) pomocnik obserwował już z perspektywy ławki rezerwowych.

Zobacz bramkę Fede:

Robert Ibáñez (Granada) — młody skrzydłowy dwukrotnie pojawiał się na boisku w minionym tygodniu, w obu przypadkach wchodząc z ławki rezerwowych. W Pucharze Króla pojawił się na 10 końcowych minut spotkania z Leganes, lecz nie zdołał wpłynąć na końcowy rezultat (1:2). W ligowym meczu z Atlético Robert wszedł na boisko w 63. minucie. Już kilka minut po pojawieniu się na murawie skrzydłowy mógł wpisać się na listę strzelców, jednak jego strzał poleciał na trybuny. Spotkanie zakończyło się porażką Granady 0:2.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Cruzeiro) — Brazylijczyk spędził całe spotkanie z Internacional (0:2) na ławce rezerwowych.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)