„Fani dodają nam skrzydeł”

Krystian Porębski, 20.08.2015; 15:15

Pomeczowe wypowiedzi

Szczęśliwie bo szczęśliwie, ale Valencia wygrała z Monaco 3:1 i wszyscy na Mestalla mogą być bardzo zadowoleni. Co do powiedzenia mieli trener i zawodnicy?

Nuno

To bardzo ważne zwycięstwo, doceniam wysiłek drużyny i wsparcie fanów. Mamy teraz trzy mecze i każdy chce pomóc.

Pojedziemy do Monaco walczyć, wiemy co nas czeka i że nic jeszcze nie jest wyjaśnione. W futbolu nie ma faworytów i nic nie jest pewne. Jedziemy tam po kluczowym zwycięstwie.

Mamy grupę zawodników, którzy się rozwijają i wskoczą na wyższy poziom. Myślę, że ta ciągłość, wiedza i zaangażowanie są fundamentami tej drużyny.

Parejo

Jestem szczęśliwy ze zwycięstwa i rezultatu. Musimy pojechać do Monaco i spróbować wygrać ponownie. Nie wiem ile z siebie daliśmy procentowo, ale wiem, że dajemy od siebie wiele.

Mamy przewagę, ale w żadnym wypadku sprawa dwumeczu nie jest zamknięta. Kiedy dotarliśmy na stadion, doświadczyliśmy wielu wyjątkowych chwil tego wieczoru, od pierwszej minuty kibice byli z nami. Pomogli nam w trudnych chwilach. Mam nadzieję, że to nie ostatni mecz Ligi Mistrzów tutaj w tym sezonie.

Mustafi

Mecz jak ten jest zawsze trudny nawet przed jego rozpoczęciem. To ważne by mieć charakter jako drużyna i my go mamy. Już w tamtym roku ciężko pracowaliśmy na to, by osiągnąć nasz cel. Dzisiaj, pierwszy cel został zrealizowany, zachowaliśmy się tak jak trzeba by być w Lidze Mistrzów.

Wierzymy w zawodników których mamy w składzie, kiedy bronimy i atakujemy, robimy to razem. Zagraliśmy dobry mecz. Fani wiedzą, że są bardzo ważni i że razem z nimi jesteśmy bardzo silni. Słuchanie ich daje niesamowitego kopa. Dodają nam skrzydeł. Jestem zawodnikiem, który jest tu, żeby pracować i dawać z siebie 100% dla drużyny.

Vezo

Zawsze staram się ciężko pracować, więc nie ma różnicy w jakich rozgrywkach. Mam nową rolę w drużynie, ale zawsze byłem tutaj, żęby pomóc drużynie.

To dobre doświadczenie w moim debiucie w LM, wygraliśmy i jestem szczęśliwy. Dwumecz nie jest jednak rozwiązany, zostało nam 90 minut do tego, by osiągnąć nasz cel.

Rodrigo

To był ważny gol, żeby zacząć spokojnie. Najważniejsze jest to, że mamy przewagę przed drugim spotkaniem, ale nadal pozostało 90 minut i musimy być bardzo skoncentrowani. Nie jesteśmy faworytami.

Eliminacje to 180 minut. Wszystkie gole są ważne, zwłaszcza w meczach jak ten. Musimy kontynuować to co zaczęliśmy, to ważne, żeby być regularnym. Monaco to dobra drużyna, która jest mieszanką doświadczonych i młodych zawodników.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)