Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 12.03.2015; 09:37

Czterech z pięciu piłkarzy wypożyczonych z Valencii pojawiło się na murawie w ubiegłym tygodniu. Bramkę dla PSV zdobył Andrés Guardado. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — Hiszpan rozegrał 90 minut w rewanżowym meczu 1/2 finału Pucharu Króla przeciwko FC Barcelonie. Spotkanie zakończyło się porażką El Submarino Amarillo 1:3. Ligowe starcie z Celtą Vigo Ruiz obserwował z perspektywy trybun, co było spowodowane rotacjami w składzie przeprowadzonymi przez trenera Villarreal, Marcelino.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — 90 minut Meksykanina w spotkaniu z Go Ahead Eagles, zakończonym wygraną PSV 3:0. Guardado zdobył w tym meczu swoją pierwszą bramkę dla holenderskiego zespołu.

Zobacz bramkę Guardado:

Fede Cartabia (Córdoba) — 58 minut Argentyńczyka w meczu z Getafe, zakończonym porażką 1:2. Fede oddał jeden groźny strzał na bramkę rywali oraz otrzymał żółtą kartkę za faul.

Robert Ibáñez (Granada) — Hiszpan rozegrał 87 minut w spotkaniu z Málagą. Robert odegrał kluczową rolę przy bramce zdobytej przez Granadę: w 57. minucie meczu wypożyczony z Valencii skrzydłowy uderzył głową na bramkę rywali, tor lotu piłki został zmieniony przez Camacho, a futbolówka trafiła do siatki.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — po raz kolejny Brazylijczyk nie znalazł uznania w oczach trenera Standardu i nie pojawił się nawet na ławce rezerwowych. Tymczasowy zespół Araújo przegrał w niedzielnym ligowym starciu z Mechelen 0:1.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (4)