Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 23.12.2014; 00:31

Czterech z pięciu zawodników wypożyczonych przez Valencię pojawiło się na boisku w minionym tygodniu. Na uwagę zasługuje asysta Víctora Ruiza w meczu z Deportivo. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — znajdujący się w wysokiej formie Hiszpan znalazł się w podstawowej jednastce na mecz z Deportivo. Ruiz przebywał na placu gry 90 minut i zaliczył asystę przy golu Vietto w 68. minucie. Spotkanie zakończyło się wygraną Villarreal 3:0.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — Meksykanin rozegrał dwa spotkania w ubiegłym tygodniu. W środę w zaległym spotkaniu Eredivisie PSV podejmowało Feyenoord. Guardado przebywał na boisku 90 minut. Mecz zakończył się wygraną PSV 4:3. W sobotę tymczasowa drużyna Andrésa nie dała szans Go Ahead Eagles, pokonując ich aż 5:0. Pomocnik przebywał na murawie od pierwszej do ostatniej minuty i oddał jeden groźny strzał na bramkę.

Fede Cartabia (Córdoba) — Argentyńczyk powrócił do podstawowej jedenastki Córdoby na mecz z Barceloną. Spotkanie na Camp Nou zakończyło się bolesną porażką tymczasowego zespołu Fede (0:5). Pomocnik rozegrał całe spotkanie i dwukrotnie stanął przed szansą pokonania bramkarza rywali; najlepsza z prób zakończyła się strzałem w boczną siatkę bramki.

Míchel Herrero (Getafe) — w minionym tygodniu pojawiły się prasowe doniesienia mówiące o tym, że wypożyczenie Hiszpana do Getafe dobiegnie końca i przeniesie się on razem z trenerem Cosminem Contrą do chińskiego Guangzhou. Przed pomocnikiem obowiązkowe badania medyczne, które zadecydują o transferze. Według najnowszych informacji azjatycki klub zapłaci Valencii około 600 tysięcy €.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — po raz kolejny Brazylijczyk spędził 90 minut na ławce rezerwowych, podczas gdy jego koledzy uporali się z Gent wygrywając ligowe spotkanie 2:1.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (4)