Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 04.11.2014; 19:12

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, trzech piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach wybiegło na plac gry. Na uwagę zasługuje asysta Fede Cartabii w meczu z Atlético. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — obrońca nie mógł wystąpić przeciwko Valencii z racji umowy między klubami. Drużyna El Submarino Amarillo mogła wykupić możliwość występu Hiszpana za kwotę 300 tys. €, lecz nie skorzystała z niej. Mecz zakończył się się wygraną „Nietoperzy” 3:1.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — Meksykanin pojawił się w pierwszym składzie na mecz z ADO Den Haag. Pomimo gry w osłabieniu od 29. minuty holenderski zespół zdołał wygrać 1:0.

Fede Cartabia (Córdoba) — 90 minut Argentyńczyka w przegranym 2:4 starciu z Atlético Madryt. Fede udanie zademonstrował swoje walory w ofensywie, lecz nie pomogło to znacząco w starciu z madrycką drużyną. Po jego dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę dla Córdoby zdobył Ghilas. Ponadto Argentyńczyk został ukarany żółtą kartką za nadmierną ostrość w grze.

Míchel Herrero (Getafe) — Hiszpan wszedł w 88. minucie spotkania z Deportivo, zmieniając Lafitę. Spotkanie zakończyło się wygraną Getafe 2:1.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — Brazylijczyk znalazł się poza kadrą meczową na spotkanie z Mechelen. Drużyna Standardu pokonała rywala 2:0.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (1)