Wypożyczeni – raport

Karol Kotlarz, 19.05.2014; 19:00

Końcówka sezonu nie obfituje w występy piłkarzy Valencii w barwach innych zespołów. Ponadto, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Milan nie zdecyduje się wykupić Adila Ramiego. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Adil Rami (AC Milan) – 90 minut Francuza w spotkaniu z Sassuolo, zakończonego wygraną Rossonerich 2:1.

Był to najprawdopodobniej ostatni występ obrońcy w barwach Milanu, bowiem włoski zespół nie zamierza płacić kwoty ustalonej przez Valencię. Zamiast tego, włodarze klubu z Mediolanu złożyli ofertę za Ramiego w wysokości 4 mln euro, która z miejsca została odrzucona. 19 maja mija termin, jaki wyznaczyła Valencia na złożenie ponownej oferty przez Milan.

Aly Cissokho (Liverpool FC) – liga angielska zakończyła rozgrywki 11 maja.

Andrés Guardado (Bayer Leverkusen) – liga niemiecka zakończyła rozgrywki 10 maja.

Pomocnicy

Éver Banega (Newell’s Old Boys) – po ubiegłotygodniowym pobycie w szpitalu pomocnik otrzymał wolne i w związku z tym nie znalazł się w kadrze meczowej Newell’s na spotkanie z Lanús, zakończone podziałem punktów (1:1).

Jonathan Viera (Rayo Vallecano) – Hiszpan nadal leczy odniesioną miesiąc temu kontuzję i z tego powodu nie znalazł się w kadrze meczowej na ostatnie spotkanie ligowe z Getafe, zakończone porażką Rayo 1:2.

Carles Gil (Elche CF) – pomocnik nie został powołany na ostatni mecz sezonu z Sevillą z powodu drobnego urazu odniesionego na treningu. Elche przegrało spotkanie 1:3.

Napastnicy

Dorlan Pabón (Sao Paulo) – Kolumbijczyk pojawił się w 85. minucie spotkania z Flamengo, zmieniając Pato. Klub wypożyczonego z Valencii napastnika pokonał rywala 2:0.

Hélder Postiga (Lazio Rzym) – Portugalczyk nie znalazł się w kadrze Lazio na mecz z Bologną, wygrany przez Rzymian 1:0. Napastnik leczy uraz kolana odniesiony blisko dwa tygodnie temu.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva.com | własne skomentuj Skomentuj (2)