Real Valladolid vs. Valencia — składy

Marcin Śliwnicki, 06.04.2014; 20:18

Fuego w obronie

O 21:00 rozpocznie się kolejne starcie Valencii o ligowe punkty. Wobec problemów z linią defensywną w tej właśnie formacji od pierwszych minut zobaczymy Javiego Fuego.

Valladolid: Jaime, Rukavina, Rueda, Valiente, Peña, Larsson, Á. Rubio, Víctor Pérez, Óscar, Guerra, Manucho.

Valencia: Guaita, Joao, Vezo, J. Fuego, Bernat, Keita, D. Parejo, Feghouli, Vargas, Fede, Alcácer.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do wytypowania prawidłowego wyniku spotkania odwiedzenia naszego kanału IRC!

Zapraszamy również do odwiedzenia zaprzyjaźnionych serwisów:

Relacja Live – Klik!

Transmisja Live– Klik!

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (3)

arrrdobry joke koszi77 ;)
mogliśmy przegrywać od pierwszych minut...
za dużo gramy długie piłki z pominięciem pomocy na Paco, który nie radzi sobie z przyjęciem, walką siłową bark w bark, brakuje mu szybkości, a strzał w 45 minucie jest wisienką na torcie jego formy.
Niby mamy lekką przewagę, ale z kim my gramy?
heh było kilka sytuacji, chyba najlepsza Vargasa (nc) i Paco, pozatym niepotrzebne strzały z daleka Vargasa i Fede.
Keita walczy w powietrzu, ale brakuje mu dynamiki/szybkości, nie potrafi dogonić przeciwnika z piłką...
liczę na lepszą grę w drugiej połowie, bo Pizzi ma chwilę, aby przekazać swoje uwagi, a skład z paroma wyjątkami jest taki sam od kilku meczy. Swoją drogą to też teścik dla treneiro...