Valencia vs. Granada — składy

Marcin Śliwnicki, 23.02.2014; 18:15

Vezo od początku, Vargas na szpicy

Po zwycięstwie w Lidze Europy Valencia powraca do walki o ligowe punkty. O 19:00 „Nietoperze” zmierzą się z Granadą. Pierwszy raz od początku swoją szanse dostanie Vezo. Na lewym skrzydle zobaczymy Fede, a na szpicy Vargasa.

Valencia: Alves, Barragán, Vezo, Mathieu, Bernat, J. Fuego, Keita, Feghouli, Parejo, Fede, Vargas.

Granada: Roberto, Nyom, Murillo, Coeff, Brayan Angulo, Recio, Iturra, Fran Rico, Piti, El Arabi, Brahimi.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do wytypowania prawidłowego wyniku spotkania odwiedzenia naszego kanału IRC!

Zapraszamy również do odwiedzenia zaprzyjaźnionych serwisów:

Relacja Live – Klik!

Transmisja Live– Klik!

Kategoria: Ogólne | Twitter skomentuj Skomentuj (3)

1. Nevan23.02.2014; 19:49
NevanVargas na szpicy to marnotrawstwo, tyle. Przesunąć go za Fede, który chyba każdą akcje w meczu rozegrał po swojemu, a w jego miejsce Paco albo ewentualnie Jonas.
2. jr23.02.2014; 19:51
Paco za Keitę i cisnąć ich.
3. matys539223.02.2014; 19:53
matys5392Po pierwszej połowie cięzko powiedziec coś dobrego o naszych zawodnikach. Na pewno na plus Barragan i Mathieu. Za duzo jest rozgrywania piłki miedzy defensywnymi pomocnikami i obrońcami. Vargas bardzo mało widoczny. Fede potwierdza w kolejnym z kolei meczu,ze to jeszcze nie ten poziom. Liczę na to,ze Pizzi nie wpuści go już w drugiej połowie. Kto za niego? Michel? Perreira? Araujo?
Trzeba przebić ten mur gości i wbić choćby jednego gola,bo przy dotychczasowych wynikach w tej kolejce po prostu musimy zwyciążyc!