sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Mecz z Dynamem w Nikozji

Arkadiusz Bryzik, 19.02.2014; 14:40

Oczekiwana zmiana planów

Jak donosi oficjalna witryna klubu, mecz przeciwko Dynamo Kijów odbędzie się w Nikozji o godzinie 19:00. Decyzja została podjęta na wskutek zamieszek trwających od kilku dni w stolicy Ukrainy.

„Zwyciężył zdrowy rozsądek” – odparł krótko Salvo, niedługo po ogłoszeniu oficjalnej informacji. Nieco wcześniej przyznał, że osobiście rozmawiał z prezydentem Ukrainy, Wiktorem Janukowiczem, który poinformował go, że mecz z pewnością nie odbędzie się w Kijowie, gdyż w została tam ogłoszona żałoba narodowa.

Kategoria: Mecze | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. pedro919.02.2014; 15:28
Całe szczęście, że meczu nie będzie w Kijowie. Niewiele brakowało i nie wygrałby zdrowy rozsądek, lecz ignorancja UEFA. Kojarzy mi się to z ignorancją i arogancją Bankii.
2. Vicente7319.02.2014; 17:12
Vicente73Taaa, jasne... Salvo rozmawiał telefonicznie z Prezydentem Janukowyczem... Koleś nie ma nic ciekawszego do roboty w sytuacji wojny domowej we własnym kraju, niż odbieranie telefonów od jakiegoś tam prezesa jakiegoś tam klubu piłkarskiego z jakiejś tam Hiszpanii...

A w sprawie meczu - to było do przewidzenia i taka sytuacja działa na naszą korzyść. Będziemy mieli mecz u siebie i mecz na neutralnym terenie bez kibiców. :)
3. arrr19.02.2014; 19:11
arrra mnie bardziej szokuje, że Salvo cytuje i powołuje się na słowa Janukowicza, prezydent prezydentem, ale ten człowiek jest spalony w oczach opinii publicznej. No chyba, że w Hiszpanii inaczej na to patrzą. Przecież on by pięknie wyglądał z Łukaszenka i Putinem na jednej fotce... sorry za dywagacje polityczne, ale zbulwersował mnie ten news...
Zmiana na naszą korzyść, bo Ukraińcy nie zagrają na własnym boisku.