Valencia ograła Castellón

Bartłomiej Płonka, 22.03.2013; 14:49

Castellón – Valencia 1:5

We wczorajszym sparingu walencka drużyna ograła na wyjeździe Castellón. Warto zaznaczyć, iż to gospodarze na początku prowadzili 1:0, ale później do siatki trafiali już tylko podopieczni Ernesto Valverde i zwyciężyli w całym meczu 5:1. Skrót spotkania można zobaczyć na VCFVideo.

Szkoleniowiec Nietoperzy wystawił mocno eksperymentalny skład. Od pierwszego gwizdka mogliśmy zobaczyć takich zawodników jak Dalmau czy Portu. Na skrzydle wystąpił Jeremy Mathieu, a miejsce na szpicy zajął Jonas.

W 32. minucie Castellón wyszedł na prowadzenie. Fatalny błąd walenckiej defensywy wykorzystał Charly. Szybko odpowiedziała Valencia. Viera świetnie dograł do Mathieu, a Francuz bardzo ładnym strzałem pokonał golkipera Castellónu.

Już na samym początku drugiej połowy, Jonas nie zmarnował okazji sam na sam i zdobył bramkę dającą prowadzenie. Ostatnie trzy trafienia w ostatnim kwadransie gry zdobyli Molina, Viera oraz Lozano.

Skrót spotkania można zobaczyć na VCFVideo.

Kategoria: Mecze | SuperDeporte | własne skomentuj Skomentuj (2)